Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība aicina uz diskusiju par jauniešu nodarbinātību un reģionālo izstādi Liepājā

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) 25.oktobrī pulksten 12 aicina uz diskusiju „Izglītības un prakses nozīme jauniešu nodarbinātībā Liepājā”, kas notiks pilsētas domes zālē. Savukārt LBAS stends un izstāde būs iekārtota iepretim tirdzniecības centram „Kurzeme”.

Izstādes laikā būs iespēja saņemt dažādus materiālus, kā arī arodbiedrību speciālistu konsultācijas par darba tiesībām, darba aizsardzību, koplīguma nozīmi un iesaistīšanos arodbiedrībās kā nozīmīgu faktoru darbinieku darba tiesību aizsardzībā.

Diskusiju LBAS rīko sadarbībā ar Fridriha Eberta fondu. Diskusiju atklās LBAS priekšsēdētājs Pēteris Krīgers, tajā piedalīsies arī juriste, Eiropas tiesību eksperte Nataļja Mickeviča. Diskusijas mērķis - apzināt dažādu darba tirgū iesaistīto pušu viedokļus par jauniešu izglītības un prakses un nodarbinātības iespējām Liepājā.

Uz diskusiju aicināti pārstāvji no Liepājas pilsētas domes, darba devēji, Liepājas mācību iestāžu pedagogi, studenti, skolēni, arodbiedrību pārstāvji, Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki un citi interesenti.

Laikā, kad Latvijā ir viens no augstākajiem jauniešu bezdarba līmeņiem Eiropas Savienībā, īpaši nozīmīgi jaunietim ir izvēlēties izglītību un apgūt prasmes, lai strādātu labi pieprasītu un apmaksātu darbu. Lai jaunietis veiktu pareizo karjeras izvēli, būtiski ir jautājumi par karjeras atbalstu, informācijas pieejamību par darba tirgū nepieciešamajām profesijām Latvijas reģionos.

LBAS izstāde tiek īstenota saskaņā ar Eiropas Sociālā fonda projektu „Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības administratīvās kapacitātes stiprināšana”.

Pievieno komentāru

Liepājā