Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība 25 gadu darbību atzīmēs Liepājā

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) šogad atzīmē 25 gadu darbības gadskārtu, un viens no pasākumiem notiks Liepājā, informē LBAS.

Lai apspriestu arodbiedrību pēdējā laika izaicinājumus un paveikto 25 gados, Kurzemes reģiona arodbiedrību aktīvisti, kustības veterāni, darba devēji, pašvaldību vadītāji un LBAS vadība tiksies kopīgā pasākumā 14.aprīlī plkst. 14.00, Liepājā, Latviešu Biedrības namā, Rožu laukumā 5/6.

LBAS 25 gadu gadskārtas pasākumā Liepājā piedalīsies LBAS vadība un pirmais LBAS priekšsēdētājs Andris Siliņš, tagad Saeimas deputāts, Liepājas domes vadība, LTRK pārstāvis Ģirts Kronbergs, AS „Liepājas papīrs” prezidents Jānis Vilnītis.

Pasākuma laikā arī ar kritisku pieeju tiks izvērtēts arodbiedrību paveiktais 25 gados un akcentēts pozitīvais. Īpaši tiks atzīmēti tie Kurzemes arodbiedrību pārstāvji, kas arodbiedrību kustībā iesaistījušies pirms 10, 15 un 25 gadiem. Pasākuma dalībnieku vidū būs Kurzemes arodorganizāciju līderi no izglītības, kultūras, pašvaldību un veselības iestādēm, Sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrības LAKRS, Sakaru darbinieku arodbiedrības, Industriālo nozaru arodbiedrības, Celtnieku arodbiedrības, Lauksaimniecības un pārtikas nozaru arodu biedrības, Tirdzniecības darbinieku arodbiedrības, Meža nozares, arodbiedrības „Enerģija”, Ūdens transporta arodbiedrību federācijas u.c. To vidū būs arodbiedrību aktīvisti no Liepājas ostas LM, SIA "Ventamonjaks", AS "Lauma", SIA "Ventspils nafta termināls", AS „Liepājas papīrs”, Liepājas teātra,  Liepājas Universitātes u.c.

Pievieno komentāru

Liepājā