"Latvijas bilžu rāmītī" var iebalsot Pāvilostas novadu, Liepāju un Rucavas balto sviestu

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) kampaņas "Atklāj Latviju no jauna!" laikā uzsāk unikāla videostāsta - "Latvija bilžu rāmītī"- veidošanu. Līdz 1. decembrim ikvienam ir iespēja balsot par skaistāko Latvijas vietu video fragmentiem, no kuriem tiks izveidots Latvijai veltīts videostāsts. 


TAVA sadarbībā ar Latvijas jaunatklāšanas raidījuma "TE!" komandu ir apkopojuši skaistāko Latvijas vietu video fragmentus gan no vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas "Atklāj Latviju no jauna!" 20 vēstnešu videostāstiem, gan raidījuma "TE!" sērijām un aicina kopīgiem spēkiem izveidot unikālu, pašu radītu videostāstu.

Videostāstu veidos "Vides filmu studija", bet tā pavadījums būs īpašs Renāra Kaupera un grupas "Prāta Vētra" dziesmas aranžējums.
  
Par skaistākajām Latvijas vietām iespējams balsot aplikācijā "Atklāj Latviju no jauna!" lapā portālā www.draugiem.lvhttp://www.draugiem.lv/AtklajLatviju, kur arī varēs sekot līdzi video stāsta balsojuma norisei un Latvijas skaistāko vietu topam.

Balsojumā piedalās Pāvilosta, Sakas baznīca, Akmeņraga bāka, Ziemupe, Rucavas baltais sviests un skati no Liepājas pludmales, Karostas, Pētertirgus.

Lapas sekotājam katru dienu ir iespēja balsot par vairākiem video fragmentiem. Balsojums par "Latvija bilžu rāmītī" iekļautajām vietām noslēgsies 1.decembrī, bet videostāsta pirmizrāde plānota 10. decembrī.

"Atklāj Latviju no jauna!" kampaņas aktualitātes pieejamas mājaslapā http://www.atklaj-latviju.lv un sociālo tīklu lapās - http://www.draugiem.lv/atklajlatviju un http://www.facebook.com/atklajlatviju

Vēstnešu video stāsti skatāmi "Atklāj Latviju no jauna!" Youtube kanālā: http://www.youtube.com/channel/UChAm5m2z2McT8EmH2NpsiCA

Pievieno komentāru

Liepājā