Latvijai tuvojas sniegputenis, piekrastē sniegs pāries lietū

Ceturtdienas rītā Kurzemes rietumos sācis snigt, citviet rīts bez nokrišņiem. Gaisa temperatūra plkst. 5 bija no -2 grādiem Ventspilī līdz -12 grādiem Alūksnē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā debesis visā Latvijā apmāksies. Dienas pirmajā pusē pārsvarā tikai Kurzemi, bet pēcpusdienā visu Latvijā gaidāms sniegs un putenis. Pēcpusdienā jūras piekrastē sniegs pāries lietū, Kurzemē veidosies apledojums.

Dienvidrietumu vējš brāzmās visā valstī 9-14 metri sekundē, bet vietām Kurzemē un Vidzemes rietumos līdz 15-18 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra visas dienas garumā pieaugs, vakarpusē Kurzemē, Zemgalē un Vidzemes rietumos sasniedzot 0..+4 grādus, bet pārējā Vidzemē un visā Latgalē -1..-5 grādus.

Rīgā apmācies laiks, pēcpusdienā gaidāms sniegs un putenis, vakarpusē iestāsies atkusnis, ceļi kļūs slideni. Dienvidrietumu vējš brāzmās ap 10-13 metriem sekundē. Gaisa temperatūra dienas pirmajā pusē ap -4..-6 grādiem, bet vakarā tā paaugstināsies līdz 0..+1 grādam.

Pievieno komentāru

Liepājā