Lasītāji saņem jauno "Kursas Laiku"

No ceturtdienas, 30. jūnija, laikraksts “Kursas Laiks” mainījis formātu, kļūstot par nedēļas izdevumu. "Sākot ar otro pusgadu, “Kursas Laiks” maina formātu, kļūstot par nedēļas avīzi. Jaunā formāta nedēļas avīze būs bieza, saturiski bagātāka, analītiskāka un krāsaināka," skaidro “Kursas Laika” izdevēja SIA “RPD” vadītājs un īpašnieks Uldis Salmiņš.

"Var izdalīt divu veidu konceptuāli atšķirīgus laikrakstu modeļus – ikdienas un nedēļas avīzes. Līdzās tradicionālajām ikdienas avīzēm pasaule vienmēr pazinusi arī nedēļas avīzes formātu, kas atšķiras gan iznākšanas biežuma, gan satura ziņā. Daudzās valstīs reģionālo avīžu izdevēji par atbilstošāko savai auditorijai izvēlējušies tieši nedēļas laikraksta formātu," izmaiņas skaidro U. Salmiņš. 

"Mūsu veikto pārmaiņu rezultātā gan “Kursas Laiks”, gan cits mūsu izdevniecības laikraksts – “Zemgales Ziņas” – kļūs par biezākajām latviski iznākošajām avīzēm. Kopā ar uzlaboto televīzijas programmas sadaļu tajās būs 44 lappuses. Neviena cita latviski iznākoša nacionālā vai reģionālā avīze nav tik bieza. Kļūstot bagātākam ar lappusēm, laikrakstam rodas iespēja kļūt arī saturiski daudzveidīgākam. Mums būs vieta jaunām rubrikām, dziļākai analīzei, arī izklaidei. Mēs kļūsim vēl krāsaināki, nekā bijām līdz šim. Visu avīzes saturu arī turpmāk radīs mūsu pašu žurnālisti, kuri ar savu darbu pelnīti iemantojuši lasītāju uzticību," tā U. Salmiņš.

Liepājā