Lai novērstu apdraudējumu, Liepājā uzdod apsekot ēku jumtus un organizēt sniega novākšanu 1

Intensīvās snigšanas un sniega segas palielināšanos dēļ Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks izdevis rīkojumu visām pašvaldības iestādēm un kapitālsabiedrībām apsekot pilsētas ēkas un nepieciešamības gadījumā organizēt sniega tīrīšanu no jumtiem.

Šāds rīkojums saistīts ar faktu, ka pēdējās dienas Liepājā sniega sega ir izveidojusies lielāka par 20 centimetriem, bet atsevišķās vietās, vēja sapūsta, tā var būt vēl biezāka. Līdz ar to radīta slodze ēku konstrukcijām un apdradējums gan publisko ēku apmeklētājiem, gan arī garāmgājējiem.

Lai novērstu apdraudējumu, pašvaldības iestādēm, aģentūrām un kapitālsabiedrībām uzdots izvērtēt sniega segas biezumu uz to apsaimniekošanā esošo ēku jumtiem un nepieciešamības gadījumā organizēt sniega vai ledus tīrīšanu no jumtiem, dzegām, ūdens notekcaurulēm un balkoniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jābūvē pareizi

Vai tad nav jābūvē ēkas kas ir piemērotas mūsu klimata apstākļiem un kas iztur vismaz 1 metru biezu sniega svaru? Senāk tādas problēmas nevienam nebija, jo tad būvēja pareizi.

pirms 5 gadiem, 2016.01.16 09:18

Liepājā