Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāčplēša dienas pasākumu laikā būs satiksmes un sabiedriskā transporta kustības ierobežojumi

11. novembrī Liepājā norisināsies Lāčplēša dienas lāpu gājiens, kurš ik gadu pulcē vairākus tūkstošus liepājnieku un pilsētas viesus. Pirms gājiena un tā laikā iedzīvotājiem un autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

No 10. novembra pulksten 14 līdz 11. novembra pulksten 18.30 aizliegts apstāties un stāvēt uz Rožu ielas posmā starp Alejas ielu un K.Valdemāra ielu, kā arī uz Alejas ielas posmā starp Rožu ielu un J. Janševska ielu. Tāpat līdz 11. novembra pulksten 23 aizliegts apstāties un stāvēt uz O. Kalpaka ielas gar Ziemeļu kapiem.Tostarp 11. novembrī no pulksten 16.30 līdz 18.10 tiks slēgta iebraukšana Alejas ielā no J.Janševska ielas, Peldu ielas un Toma ielas puses. Kā arī slēgts būs Rožu ielas posms starp Alejas ielu un K.Valdemāra ielu.

11. novembrī no pulksten 10 līdz 23 pie Ziemeļu kapiem tiks slēgta kustība uz O.Kalpaka ielas posmā no Siļķu līdz Strazdu ielām virzienā no Karostas uz centru. Transportlīdzekļu kustība no centra uz Karostu O.Kalpaka ielā posmā starp Flotes un Siļķu ielām tiks slēgta tikai Lāčplēša dienas piemiņas pasākuma laikā no pulksten 18.45 līdz 19.20. Sabiedriskā transporta maršruti Nr. 10, 22 un 25 11. novembrī netiks ietekmēti saistībā ar satiksmes izmaiņām, izņemot laika posmā no 18.45 līdz 19.20, kad tie veiks pasākuma apbraukšanu pa maršrutu Siļķu - Krūmu –Flotes ielas.

Savukārt gājiena laikā no pulksten 18 līdz 18.45 satiksme tiks ierobežota maršrutā Rožu iela – Kuršu iela – Katoļu iela – Lielā iela – Rīgas iela – Raiņa iela – Oskara Kalpaka iela – Ziemeļu kapi. No pulksten 18 līdz 18.30 tiks apturēta tramvaja kustība un uzbraukšana uz Tramvaja tilta, kas ietekmēs visu tramvaju kustību pilsētā. Gājiena laikā no pulksten 18 līdz 18.45 gājiena maršrutā esošie sabiedriskā transporta autobusi apstājoties dos ceļu gājiena dalībniekiem, kā rezultātā ir paredzamas  nobīdes kustības grafikā.

Politiski represētām personām vai cilvēkiem, kas nevar piedalīties lāpu gājienā veselības problēmu dēļ, paredzēts autobuss uz Ziemeļu kapiem, kas atradīsies pie Liepājas lietuviešu biedrības Alejas ielā 8. Pulksten 17.50 autobuss nogādās interesentus uz Ziemeļu kapiem un pēc piemiņas brīža ap pulksten 19.30 no Tīklu ielas dosies atpakaļ uz Alejas ielu 9.

Autovadītāji lūgti 11. novembrī automašīnas nenovietot uz O.Kalpaka ielas gar Ziemeļu kapiem, kā arī uz Rožu ielas posmā no K.Valdemāra ielas līdz Alejas ielai un uz Alejas ielas posmā no Rožu ielas līdz J.Janševska ielai. Pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

Kā ziņots iepriekš, 11. novembrī pulksten 17 J. Čakstes laukumā norisināsies grupas ''Turaidas roze'' koncerts, piedaloties aktierim Ērikam Vilsonam, savukārt no pulksten 17.30 visi interesenti aicināti stāties Lāpu gājienam, lai pulksten 18 no J. Čakstes laukuma kopīgi dotos uz Ziemeļu kapiem. Piemiņas brīdī Ziemeļu kapos pie Brīvības cīnītāju pieminekļa ap pulksten 18.45 klātesošos uzrunās kapelāns Dāvids Šterns un pārstāvis no Latvijas Nacionāliem bruņotiem spēkiem, kā arī Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. Piemiņas brīdi vadīs Dans Jansons.

Pievieno komentāru

Liepājā