Labdarības nedēļas noslēgums ar "Puzuru ballīti piparkūku smaržu gaisotnē"

Ziemassvētku gaidās Liepājas Ezerkrasta sākumskola šogad turpinās aizsākto tradīciju un 9. decembrī pulksten 18 sanāks kopā skolas pagalmā, lai iedegtu eglīti, kur notiks pasākums visai ģimenei – "Puzuru ballīte piparkūku smaržu gaisotnē", ziņo Liepājas Ezerkrasta sākumskolas vecāku padomes pārstāve Līga Krēsliņa.

Ballītē tiks iedegta eglīte, kuru kopīgi rotās ar mājās izveidoto puzurīti. Skola vienmēr izvēlas dabai draudzīgus rotājumus un noformējumus, ne tikai svētkos, bet arī mācību līdzekļiem.

Vēl ballītē baudīs piparkūkas un siltu tēju. Tā pat ies rotaļās un dāvās skolēnu Labdarības nedēļā sarūpētās sirsnīgās dāvanas mazajiem draugiem Liepājas dzīvnieku patversmē.

Jau otro gadu Liepājas Ezerkrasta sākumskola Labdarības nedēļā izvēlas palīdzēt Liepājas dzīvnieku patversmei. Šī izvēle pirmkārt ir saistīta ar to, ka skola ir EKO skola, tādēļ rūpējamies par dzīvniekiem un dabu. Skolā mācās mazi bērni, tādēļ ir izvēlēts palīdzību sniegt vēl mazākiem par pašiem.

Labdarības nedēļa "Sirsnīga dāvana mazajam draugam" notiek no 2. Līdz 6. decembrim, kad katra skolas ģimene aicināta iesaistīties un piepildīt savas klases dāvanu kasti ar dzīvnieciņiem noderīgām lietiņām. Tās radīs Ziemassvētku prieku dzīvnieku patversmē pajumti radušajiem, saimnieku aizmirstajiem draugiem.

Labdarības nedēļas laikā skolā viesojās Liepājas dzīvnieku patversmes pārstāvji, kopā ar dzīvniekiem, vadot nodarbības par to kā izturēties pret dzīvniekiem un kā viņiem var palīdzēt.

Noslēguma pasākumā, pie eglītes iedegšanas piedalīsies arī Liepājas dzīvnieku patversmes vadītāja Andžela Dolmātova.

Pievieno komentāru

Liepājā