Labākās 2015. gada vasaras Liepājas pludmales fotogrāfijas autore – Ieva Strazdiņa

Iedzīvotāju balsojumā noskaidrots, ka par labāko 2015. gada vasaras Liepājas pludmales fotogrāfiju konkursā „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” atzīstama Ievas Strazdiņas fotogrāfija, kas uzņemta šī gada augustā.

Kā pastāstīja pati autore, fotogrāfija tapusi brīvdienu laikā Liepājā, kad pēdējā brīvajā vakarā fotogrāfijas autore devusies uz Karostas pludmali pastaigāties, pasēdēt jūras krastā un relaksēties.

Fotogrāfijā attēlota pati autore, ko arī uzņēmusi – ar telefona kamerā uzliktā taimera palīdzību. Kā atzīst autore, šī bilde ļoti veiksmīgi atainojusi tā mirkļa sajūtas un emocijas. „Jūrā mazgāti, vējā žāvēti mati. Saules pielieta āda. Visas pasaules miers un kārtība. Laimīgā zeme,” uzņemto fotogrāfiju raksturo Ieva Strazdiņa.

Liepāja, jūra un pludmale fotogrāfijas autorei ir mīļa vieta. „Nekur citur to mieru un laimīgās zemes sajūtu noķert nevaru, kā vien pie jūras. Tā gan laikam ir lielākajai daļai, kas uzauguši pie tās,” atzīmē Ieva Strazdiņa.

Ieva Strazdiņa kā labākās 2015. gada vasaras Liepājas pludmales fotogrāfijas autore saņems balvas no konkursa atbalstītājiem – iespēju atpūsties un labi pavadīt laiku pludmales kafejnīcā „Red Sun Buffet”, kas arī nākamgad priecēs ikvienu apmeklētāju. Tāpat Ieva saņems dāvanu karti no fotogrāfa Edgara Poheviča, kas piedāvā iemūžināt ikviena cilvēka svarīgos dzīves mirkļus. Autore saņems arī pārsteiguma balvu no Liepājas pilsētas.

2015. gada labākā pludmales fotogrāfija noteikta iedzīvotāju balsojumā Liepājas pilsētas „Facebook” profilā, saņemot visvairāk „patīk” atzīmju. 

Jau tika ziņots, ka no 7. septembra līdz 20. septembrim iedzīvotāji tika aicināti piedalīties balsošanā un novērtēt 12 fotogrāfijas, kurās to autori attēlo Liepājas pludmali raksturojošas ainas, tās daudzveidību, kā arī neierastus rakursus.

Fotogrāfiju konkursa „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” balsošanā piedalījās 12 bildes, kuras atzītas kā mēneša labākās fotogrāfijas. To autori ir: Emīlija Bogdānova, Ieva Strazdiņa, Vija Požarnova, Artis Dejus, Valērija Kudrjanoka, Evija Barkāne, Alfrēds Ulmanis, Žanete Eglīte, Andrius Aleksandravičius, Ruslans Šuļga, Agija Vehtere un Margita Dinne.

Atgādinām, ka šovasar no 1. maija līdz 31. augustam ikviens tika aicināts piedalīties fotogrāfiju konkursā „Noķer vasaru Liepājas pludmalē”, nofotografējot Liepājas pludmali vai kādu objektu, parādību, aktivitāti, kas redzama Liepājas pludmalē un to publicējot sociālajos tīklos.

Pievieno komentāru

Liepājā