"KVV Liepājas metalurga" darbinieki bezdarbniekos nav reģistrējušies

Uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" darbinieki bezdarbniekos nav reģistrējušies, aģentūru LETA informējsui Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiāles vadītājas vietniece Māra Zeme.

No "KVV Liepājas metalurga" vadības nav saņemta informācija par to, ka uzņēmums plānotu atlaist darbiniekus. NVA Liepājas filiālē arī pašlaik nav jūtamas bezdarba līmeņa izmaiņas saistībā ar situāciju uzņēmumā "KVV Liepājas metalurgs".

Kopējais bezdarba līmenis Liepājā kopš gada sākuma, kad tas bija 11,7%, gan ir nedaudz palielinājies. Pirmdien, 22.februārī, bezdarba līmenis bija 12% - tieši tikpat augsts, cik tas bija pirms nedēļas, informēja NVA Liepājas filiāles vadītājas vietniece.

Kā atzina Zeme, kopējo nodarbinātības līmeni pilsētā drīzumā labvēlīgi varētu ietekmēt sezonas darbu piedāvājums - filiālē ir pieteiktas vakances uz dažādiem sezonas darbiem, piemēram, teritoriju uzkopšanā, bārmeņiem u.c.

Jau ziņots, ka AS "Latvijas Gāze" (LG) pārtraukusi dabasgāzes padevi AS "KVV Liepājas metalurgs", aģentūru LETA informēja LG. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz ilglaicīgu nespēju nokārtot parādsaistības par saņemto dabasgāzi.

Pievieno komentāru

Liepājā