"KVV Group" izplata presei paziņojumu par uzņēmuma vadītāju Jevgēņiju Kazminu

Ceturtdien, 19. maijā, uzņēmums "KVV Group" izplatījis paziņojumu medijiem par uzņēmuma vadītāja Jevgēņija Kazmina aizturēšanu. 

""KVV Group" neuzskata par nepieciešamu noliegt to, ka uzņēmuma vadītāju Jevgēņiju Kazminu ir aizturējušas Ukrainas tiesībaizsardzības iestādes. Tajā pašā laikā mēs kategoriski noliedzam jebkādu J. Kazmina vainu un grupas juristi pašlaik apkopo visus faktus, kas būs nepieciešami, lai noraidītu uzrādītās apsūdzības," norāda uzņēmuma preses sekretāre Natalja Napadovskaja .

"KVV Group" vērš sabiedrības uzmanību uz to, ka jebkurām apsūdzībām jābūt pierādītām tiesā.

Uzņēmums kategoriski noliedz ne vien J. Kazmina vainu, bet arī jebkādu viņa saistību ar kriminālām darbībām kā Ukrainā, tā arī nelikumīgi okupētajās teritorijās.

"Kas attiecās uz formulējumiem, kas ir izmantoti apsūdzībā, tostarp – “separātistu finansēšana”, tad skaļu militāri politiskās leksikas terminu izmantošana liecina par noteikta cilvēku loka vēlmi manipulēt ar šo procesu. "KVV Grou"  uzskata, ka Jevgēņija Kazmina attiecības ar bijušajiem biznesa partneriem pašlaik ir iegājušas īpaši asā fāzē, turklāt pret viņu tiek izmantotas visdažādākās spiediena formas, kas bijušajiem biznesa partneriem ļauj izvērst pēc būtības reiderisku biznesa sagrābšanu," rakstīts paziņojumā.

Pievieno komentāru

Liepājā