“Kurzemi” atklāj zaļumballes gaisotnē 4

Šodien tirdzniecības centrā “Kurzeme” notiek 2. un 3. stāva atklāšana pēc rekonstrukcijas. Jaunatvērtās tirgotavas pārsvarā ir apģērbu veikali, daudzos ir atklāšanas dienu cenas, pārdevējas ir patīkami satrauktas, sapucējušās un smaidīgas.

Daudzu gaidītais kosmētikas veikals “The Body Shop” savas durvis šodien gan vēl nav vēris, tomēr sola to darīt tuvāko dienu laikā. Kā portāls novēroja, jau no pulksten diviem dienā ēkas pirmajā stāvā pulcējas bērni un jaunieši, alkstot piedalīties karaoke konkursā. Konkursantus pavada ovācijas, un pēc katras uzstāšanās dziedātājs saņem balvu.

Jau no pulksten 17 liepājniekus ar savām dziesmām priecē Andris Ērglis, dziedošu aktieru trio, bet vakarā uzstāsies grupa “Lustīgais Blumīzers”.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

marmelāde

nju man gan liekas – tas ir lieliski, ka tiek izmantots Rožu laukums un Kurzemes priekša, lai rīkotu visādus pasācienus. tik patīkami, kad ej mājās no darba un pilsētā skan mūzika... dzīvīgi!!!

pirms 13 gadiem, 2008.05.30 11:52

ballētāja

Man gan šķiet, ka bija feini - Zaļumballe paliek zaļumballe... bet nu vienmēr jau būs kāds, kas pamnīsies uzriet. tas ir forši, ka cilvēki domā un dara! :)
man patika pasākums vēl tgad kājas deju ritmos! :))

pirms 13 gadiem, 2008.05.26 09:20

šoks

Kas izvēlējās muzikālo pusi??? Briesmīga bezgaumība. Tas neattiecas tikai uz Aģentiem.

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 18:53

Liepājā