Kurzemes reģiona uzņēmumus aicina piedalīties lielākajā Vācijas tirdzniecības izstādē "Infa 2013"

Nodibinājums "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" (VATP) aicina Kurzemes reģiona uzņēmumus pieteikties dalībai lielākajā Vācijas tirdzniecības izstādē "Infa 2013", kas šogad notiks no 12.oktobra līdz 20.oktobrim Hannoverē, informē VATP sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Grinberga.

Piesakoties izstādei, uzņēmumi varēs izmantot atvieglotus nosacījumus dalībai šajā pasākumā. Pietiekama dalībnieku skaita gadījumā VATP Biznesa inkubators nodrošinās kopēja uzņēmumu stenda organizēšanu. Izmaksas vienam dalībniekam būs atkarīgas no kopējā dalībnieku skaita un kopējās stenda platības.

Stenda koncepcija, izmaksas, loģistika un citi jautājumi tiks precizēti un apspriesti ar uzņēmumiem, kas būs pieteikušies dalībai kopējā stendā.

VATP Biznesa inkubators nodrošinās projekta sagatavošanu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai atbalsta saņemšanai ārējā mārketinga programmā, kā rezultātā 50% no izmaksām būs iespējams atgūt pēc izstādes.

Uzņēmumi tiek aicināti pieteikties dalībai izstādē "Infa 2013" līdz 22.jūlijam.

Izstāde norisināsies deviņas dienas septiņās izstāžu zālēs. Plānots, ka tajā piedalīsies ap 1300 dalībnieku no vairāk nekā 40 pasaules valstīm. "Infa" ir lielākā Vācijas tirdzniecības izstāde patērētājiem, kura ir izvietota 110 000 kvadrātmetrus lielā teritorijā.

Galvenās izstādē pārstāvētās produktu un pakalpojumu kategorijas ir dažādi atpūtas priekšmeti, amatniecības izstrādājumi, preces mājai, informatīvie un konsultāciju pakalpojumi, pārtika un dzērieni, tekstils, rotaslietas, kosmētika, māksla, mēbeles un interjera priekšmeti.

Izstāde tiek rīkota reizi gadā, un to ik gadu apmeklē vidēji 200 000 apmeklētāju, no kuriem 84% ierodas ar mērķi iegādāties kādu no izstādes produktiem.

Pievieno komentāru

Liepājā