Kurzemes onkologi prezentēs jauno žurnālu

Piektdien, 8. februārī, plkst.12 ikviens iedzīvotājs tiek aicināts uz Liepājas Olimpisko centru, kur notiks Kurzemes onkoloģijas attīstības biedrības (KOAB) sagatavotā žurnāla "Onkoloģijas vēstis" prezentācija. Šī žurnāla mērķis - izglītot iedzīvotājus par onkoloģiskām saslimšanām - to novēršanu, savlaicīgu diagnostiku un ārstēšanu, informē Kurzemes onkoloģijas attīstības biedrības Valdes priekšsēdētājs Māris Mežeckis.

Prezentācijas pasākumā bez maksas tiks dalīts žurnāls "Onkoloģijas vēstis" un citi izdales materiāli par to kā izsargāties, savlaicīgi diagnosticēt un ārstēt krūts, priekšdziedzera vēzi, dzemdes kakla un zarnu audzējus. Klātesošajiem būs iespēja doties ekskursijā pa milzīgu cilvēka resnās zarnas modeli, kur uzskatāmi lielā palielinājumā varēs redzēt zarnas uzbūvi un onkoloģisko saslimšanu dažādos attīstības posmos.

Žurnālu veido Kurzemes ārsti, kas apvienojušies KOAB, lai veicinātu sadarbību starp dažādām specialitātēm, savstarpēju zināšanu apmaiņu sekmīgākai onkoloģisko pacientu diagnostikai un ārstēšanai.

Pievieno komentāru

Liepājā