Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurzemes Biznesa inkubatorā uzņemti deviņi jauni uzņēmumi

Martā Kurzemes Biznesa inkubatorā (KBI) uzņemti deviņi jauni uzņēmumi, no kuriem četri darbojas Liepājā, trīs - Saldū un divi - Kuldīgā, informēja KBI projektu koordinators Intars Zēns.

KBI Liepājas filiālē darbu sākuši uzņēmumi "Liepāja Bulk Liner", "LGV Network", "Baltic Solar" un "Wood Koozie". SIA "Liepāja Bulk Liner" nodarbojas ar polietilēna konteineru oderu ražošanu autoceļu un jūras kravu pārvadājumiem, kas nodrošina pilnīgu produktu drošību un piesārņojuma riska novēršanu. Uzņēmums "LGV Network" ir pirmais elektromobiļu uzlādes staciju tīkla izveides uzņēmums Latvijā, kas piedāvā klientiem uzlādēt elektromobiļu akumulatorus publiski pieejamās uzlādes stacijās. Uzņēmums 2014.gada beigās uzstādījis piecas publiski pieejamas elektromobiļu uzlādes stacijas Rīgā. Uzņēmuma mērķis ir attīstīt uzlādes staciju tīkla infrastruktūru Latvijā, nodrošinot elektromobiļu lietotājus ar uzlādes staciju pieejamību tiem ērtās vietās - pie tirdzniecības centriem, restorāniem, degvielas uzpildes stacijām, biroju centriem un citur.

SIA "Baltic Solar" ir uzņēmums, kas specializējas saules paneļu parku izveidē. Uzņēmums apsaimnieko saules paneļu parku Nīcas novada "Teikās", kura būvniecība sākta pagājušā gada septembrī.

Savukārt SIA "Wood Koozie" nodarbojas ar velosipēdiem un bērnu ratiņiem paredzētu kafijas, tējas vai citu dzērienu glāzīšu turētāju ražošanu no koka un šķeltajām klūgām.

Kuldīgā KBI uzņemti divi uzņēmumi - "Alias Products" un "Zigzag Factory".

SIA "Alias Products" piedāvā strausu un gliemežu gaļas produktus. Sākotnēji tas plāno piedāvāt savu produkciju patērētājiem Latvijā, taču perspektīvā tiek pētīta iespēja produkciju arī eksportēt.

Uzņēmums "Zigzag Factory" piedāvā klientiem pašiem izveidot un pasūtīt sev tīkamāku tencela satīna gultas veļu. Tencels darināts no eikalipta, kas ir draudzīgs veselībai un patīkams pieskārienam. Produkts ir 100% roku darbs.

Saldus filiālē darbību sākuši trīs KBI uzņēmumi - "Anitas veterinārais serviss", "Teibu" un "EcoHaus".

Veterinārā klīnika "Anitas veterinārais serviss" rūpējas par Saldus reģiona mājdzīvniekiem un lauksaimniecības dzīvniekiem. Klīnikā darbojas divi veterinārārsti, kuri gatavi pieņemt pacientus ne tikai klīnikas telpās, bet arī doties vizītēs.

Inkubatora uzņēmumu pulkam pievienojusies arī SIA "Teibu", kas piedāvā kāzu, jubileju, privāto un uzņēmumu pasākumu rīkošanu, kā arī komandu saliedēšanas pasākumus.

Savukārt SIA "EcoHaus" nodarbojas ar koka māju (frēzbaļķu un guļbūvju), dārza māju un lapeņu izgatavošanu, kā arī ar šo konstrukciju saistīto būvdarbu veikšanu. Tuvākajā laikā uzņēmums, izmantojot iegūtos kontaktus Skandināvijā, plāno paplašināt savu darbību un izgatavot elementu mājas (blokmājas) Skandināvijas tirgum.

Kopumā inkubatorā esošie uzņēmumi martā saņēmuši atbalstu 2756 eiro apmērā. Atbalsts sniegts biroja aprīkojuma nomai, komunikāciju pakalpojumiem, dažāda veida konsultācijām un potenciālo sadarbības partneru identificēšanai.

KBI aicina arī citus topošos un esošos uzņēmumus, kas vēlas sākt uzņēmējdarbību vai attīstīt esošu biznesu, pieteikties finansējumam dažāda veida pakalpojumiem.

Biznesa inkubatorā var tikt uzņemti uzņēmumi, kuri uzņemšanas brīdī nav sasnieguši divu gadu vecumu kopš reģistrēšanās komercreģistrā. Biznesa inkubatora filiāles atrodas Liepājā, Kuldīgā un Saldū. Uz Biznesa inkubatora atbalstu var pretendēt Liepājas pilsētas, ka arī Pāvilostas, Aizputes, Grobiņas, Durbes, Priekules, Vaiņodes, Rucavas, Nīcas, Alsungas, Kuldīgas, Skrundas, Saldus un Brocēnu novadu uzņēmēji.

Pievieno komentāru

Liepājā