"Kurzemē" atklāj portāla publisko interneta pieejas punktu 10

Portālam „ReKurZeme” nebija jāgaida 8. augusts, lai sagaidītu zīmīgo datumu – 08.08.08. Tas „piedzima” astotā gadā astotajā martā kā astotais savai mātei „Reģionālā prese Diena”.

Tāpat kā topošās māmiņas cenšas izvēlēties labāko vietu radībām, arī portāla ļaudis meklēja, kur vislabāk tautās laist „Rekurzemi”. Tas notika tirdzniecības centrā „Kurzeme”.

Turpmāk tirdzniecības centra pirmā stāva vestibilā publiskajā interneta pieejas punktā ikviens interesents varēs aplūkot, kas notiek „ReKurZemē”.

„Centīsimies rast atbildes uz jautājumiem, uz kuriem daži nevēlas atbildēt. Centīsimies pasekot nodokļos samaksātās naudas izlietojumam. Žurnālistu pienākumos neietilps pierakstīt visu pašvaldības un valsts ierēdņu teikto, jo arī ierēdņi var kļūt par portāla lietotājiem un rakstīt portālam paši,” atklāšanas svinīgajā uzrunā sacīja portāla redaktors Jānis Goldbergs.

Portāla atvēršana noslēdzas ar vēstījuma iemešanu Baltijas jūrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

ausma

PATĪK,lai veicas,lasu ar interesi.sarmīte,JŪSU RAKSTI INTERESANTI

pirms 13 gadiem, 2008.03.29 19:07

Dace

Ļoti labs un pārskatāms portāls. Mainās aktuālā informācija. Man patīk. Lai veicas!

pirms 13 gadiem, 2008.03.12 11:25

:)

Burtu izmeers diezvai izmaina lasiitprasmi. Lai gan protot lasiit skaidrs, ka kaadam kaut kas nepatiik, tikai diezvai tas ir portaals.

pirms 13 gadiem, 2008.03.11 16:25

nu vel jau laiks ir var jau paskatities varbit saits vel uzlabosie pagaidam registracijai nav nekadas nozimes un vispar nesaprotu kada jega vajadzeja savu bildi ievietot????!!!!!!!!!!!!! :{)

pirms 13 gadiem, 2008.03.11 14:59

Maroon

Ātri, lēti, bezpersoniski...
Tātad - atbilstoši vairākuma gaumei.
www.rekurzeme.lv
www.ntz.lv
www.staburags.lv
www.zz.lv
www.ziemellatvija.lv
www.bauskasdzive.lv

u.t.t.

Kaitina milzīgie burti, kas ne tikai dizainu padara nebaudāmu, bet sākumā arī liek domāt, ka portāls domāts vai nu bērniem vai cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Reģistrācija. Nezinu, kāpēc lietotājiem piespiedu kārtā jānorāda savs vārds, uzvārds, adrese un tālruņa numurs, lai piereģistrētos (paldies Dievam, ka vismaz personas kods netiek pieprasīts). Ja "REKURZEME" vāc tik personīgu informāciju, tai jāsaprot, ka diez vai kāds cilvēks pie pilna prāta norādīs pareizus datus, ja tiek bez jebkādas šifrēšanas raidīti pa visu Internetu, turklāt nav saprotams, kādiem mērķiem tie tiek vākti - lai ievietotu komentārus un diskusijas, pietiek ar segvārdu.

Pēc ielogošanās dažu rakstu lasīšanas neatradu nekādas pazīmes, kas liecinātu, ka esmu ielogojies. Pēc tam izrādījās, ka tas ir redzams pašā apakšā zem valūtas kursiem. Ļoti savdabīgi...

Nolēmu izdzēsties. Tāda iespēja, izskatās, vispār nepastāv. Vēl dīvaināk - gribu izdzēst savus datus, izrādās, nedrīkst.

Ja kādam par šā brīnuma izveidi ir maksāta nauda, vajadzētu paskatīties kaut vai Joomla vai daudzus citas CMS ckriptus, kas ir par velti nesalīdzināmi kvalitatīvāki par šo.

pirms 13 gadiem, 2008.03.10 16:36

patīk

Man atkal prētēji tam, ka rekurzeme rulzz!!!!!
Lai veicas!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.10 14:48

Nepatik

Tik daudz bilžu, bet neviena paraksta un viena kājām gaisā. Vajadzēja taču mazliet arī pastrādāt nevis sagāzt tādu blāķi iekšā - bezjēdzīgi.
Mani secinājumi - šitais nepatīk LIEPAJNIEKIEM. LV RULLĒ!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.09 17:59

Beibe

Baisi skan - vēstījuma iemešana jūrā. Kam? Neptūnam...

pirms 13 gadiem, 2008.03.09 00:00

Liepājā