Kursēs prāmis Baltijska - Liepāja - Ustjluga

No 5.augustā Liepājā sāks darboties vēl viena prāmju līnija Baltijska - Liepāja - Ustjluga, ko apkalpos LSEZ SIA Terrabalt.

Par datumu, kurā prāmis pirmo reizi iegriezīsies Liepājā, informējis prāmja operatora SIA Alfastar pārstāvis Viktors Katrečko. Db.lv rakstīja, ka šovasar Liepājas ostā paredzēts atklāt vēl viena prāmja līniju, kura savienotu mūsu pilsētu ar divām Krievijas ostām Baltijsku un Ustjlugu, maršrutā iekļaujot arī Vācijas ostu Zasnici (Sassnitz). SIA Alfastar īpašnieki ir saistīti ar Krievijas dzelzceļu.

Jau šā gada rudenī plānots maršrutā norīkot vēl vienu prāmi, DB iepriekš stāstīja prāmju apkalpojošā uzņēmuma Terrabalt valdes loceklis Āris Ozoliņš.

Pirmdien šajā līnijā sāks kursēt prāmis Petersburg, kurš jau agrāk kursēja caur Liepāju. Prāmja garums ir vairāk nekā 150 līnijmetri (aptuveni 100 kravas treileriem) un arī 110 pasažieru vietas.

Ā.Ozoliņš uzskata, ka prāmju līnija ir perspektīva, jo pārvadātāji var kombinēt maršrutu, izmantojot arī otru līniju no Liepājas - uz Trāvemindi. No Liepājas ostas ir prāmju operatora Stena Line līnija uz Trāvemindi Vācijā, kas nodrošina divus prāmjus četras reizes nedēļā.

LSEZ SIA Terrabalt ir viens no lielākajiem Liepājas ostas pakalpojumu sniedzējiem, kas pērn ģenerālkravu segmentā deva lielāko pieaugumu ostai – 0,737 milj. tonnu (pieaugums: 55%).

Pievieno komentāru

Liepājā