"Kursas Putnos" viesosies dziesminiece Inga Karpiča

Piektdien, 20.novembrī, pulksten 20 Liepājas kafejnīcā "Kursas Putni" viesosies dziesminiece un "Dziedināšanās caur tautasdziesmu" autore Inga Karpiča.

Inga Karpiča savu atpazīstamību savulaik ieguva ar dalību mūzikālajā šovā "Okartes skatuve", tostarp izpildot leģendāro Leonīda Breikša dziesmu "Lūgšana". Toties tagad dziesminiece plašu uzmanību izpelnījusies ar tautasdziesmu meditāciju ciklu "Dziedināšanās caur tautasdziesmu", ar kuru apbraukājusi vairākas Latvijas pilsētas, informē kafejnīcas īpašnieks Artūrs Butāns.

Ieva Akurātere par dziedātāju izsakās šādi: „Inga Karpiča ir jauna, talantīga dziedātāja, kura pārsteidz klausītājus ar savas sirsnīgās, sievišķīgās balss poētisko dziļumu un viņas dziedāšana, pašai pavadot sevi ar kokles skaņām, aizved daiļuma un dzidru domu pasaulē!”

Pasākums plānots valsts svētku nedēļas noslēgumā un tiek veidots ar mērķi atcerēties par latviskumu un pašapziņu. Koncertā Inga Karpiča dziedās un spēlēs kokli, kā arī atsevišķus skaņdarbus izpildīs pie klavierēm.

Koncerta sākums paredzēts pulksten 20, "Kursas Putnos" Fr.Brīvzemnieka ielā 28.

Pievieno komentāru

Liepājā