"Kursas Putnos" uzstāsies Anna un Agrita Gruzdiņas

Sestdien, 5.septembrī, pulksten 20 Liepājas kafejnīcā "Kursas Putni" uzstāsies dziesminieces Anna Paula un Agrita Gruzdiņas.

Agrita un Anna Paula abas kādu dzīves daļu ir bijušas liepājnieces un tādas jūtās arī šobrīd, kā arī cer, ka viņu nākotnes ceļi turpināsies tieši Liepājā. Agrita Gruzdiņa atceroties Liepāju saka: „Pirms 32 gadiem, ar nakts vilcienu iebraucot Liepājā, uz perona mani sagaidīja maizes smarža. Kā mājās. Un tāda Liepāja arī paliks – tā allaž būs manu sajūtu mājas, arī garīgās mājas. Un maniem bērniem Liepāja vienmēr būs piederīga viņu bērnības vasarām.”

Jaunā dziesminiece Anna Paula ir pārliecināta, ka caur mūziku cilvēks tiek dziedināts un nevelti vārdi „dziedāt” un „dziedināties” skan tik līdzīgi. „Gluži kā ar mūziku, tāpat arī ar Liepāju manas attiecības ir dziedinošas, jo šajā skaistajā pilsētā pie krustmātes pavadīju bērnības vasaras un tagad, iegriežoties Liepājas teātrī vai apmeklējot kultūras pasākumus, šķiet, ka Liepājā nevaru apmaldīties ne ģeogrāfiski, ne garīgi.”- savas sajūtas atklāj Anna Paula Gruzdiņa.

 Dziesminieces koncertā pārsvarā izpildīs Agritas Gruzdiņas dziesmas, kurām par pamatu ņemti teksti no tādiem dzejniekiem kā Māris Melngalvs, Imants Ziedonis, Ojārs Vācietis, Ārija Elksne un daudzi citi. Šobrīd Agritas dziesmu pūrā ir ap 60 šo un citu autoru dziesmas, no kuriem daļa ir no repertuāra bērniem.

Koncerts notiks kafejnīcā „Kursas Putni”, Fr.Brīvzemnieka ielā 28 un ieeja tajā ir bezmaksas.


Pievieno komentāru

Liepājā