"Kursas Putnos" skan latviešu tautasdziesmas

Šovakar, 15. jūlijā, pulksten 18.00 kafejnīcā "Kursas Putni" Liepājā, Fr.Brīvzemnieka ielā 28, ikviens latvietis un arī pilsētas viesis mīļi aicināts uz spēka dziesmu vakaru jeb kopīgu sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās. Ieeja brīva un atvērta katram.

Latviešu tautasdziesma – tā ir dabiska meditācija un latvieša veselības avots. Visi līdzekļi rāma spēka, miera un prieka saglabāšanai sevī mums ir pieejami tepat, dziesmā, kas dziedina.

Spēka dziesmu vakarā skanēs ģitāras un kopā sanākušo balsis. Ikvienam būs pieejami tautasdziesmu vārdi līdzi dziedāšanai. Repertuārā gan zināmas, gan arī mazāk pazīstamas latviešu tautasdziesmas.

Iedvesmas avoti – Zanes Boitmanes-Priedēnas 2012. gadā realizētā grāmata „Spēka dziesmas” un 2014. gada nogales izdevums "Spēka dziesmas. Uguns", kā arī neapšaubāmi Austras Pumpures pasaules skatījums un mīlestība uz tautasdziesmu.

Līdzi ieteicams ņemt mieru un labu noskaņojumu. Spēka dziesmu vakaros reizi mēnesī kafejnīcā "Kursas Putni" kopā būt aicina Inese Sērdiene.

Uz tikšanos dziesmā!

Sagatavoja
Inese Sērdiene

Pievieno komentāru

Liepājā