"Kursas Laika" redakcijā viesojas ēnotāji

Trešdien, 12. februārī, visā Latvijā notika Ēnu diena. Arī "Kursas Laika" redakcijas darbiniekiem bija savas ēnas, kas iepazinās ar žurnālistu ikdienu un veicamajiem pienākumiem.

"Kursas Laika" redakcijā izvēlējās ēnot Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas 5.a klases skolnieks Raimonds Vismanis un Nīcas vidusskolas 12. klases skolniece Elīne Kučere, kuriem saistošs šķiet darbs laikrakstā.

Redakcijai 11. februārī bija plānots brauciens uz Rucavu, tāpēc R. Vismanis devās līdzi žurnālistei Lienei Andersonei-Kolosovai un fotogrāfam Dainim Ģelzim. Savukārt trešdien Raimonds ieradās redakcijā.

E. Kučerei šī ir pirmā Ēnu diena, lai gan jau četrus gadus zina, ka grib darbu, kas saistīts ar rakstīšanu. Meitene teic, ka viņai patīk mācīties latviešu valodu un literatūru, tā labi padodas, līdz ar to tāda nākotnes profesijas izvēle.

Šogad ēnotājus ar dažādām profesijām iepazīstina 1695 ēnu devēji no visas Latvijas, kopumā piedāvājot 10 450 vakances, informē organizācijas "Junior Achievement Latvia" valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns. Viņš norāda, ka šogad pieprasītākā nozare ir medicīna.

Plašāk par Ēnu dienu redakcijā un ēnotāju iespaidiem lasiet "Kursas Laika" 13. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā