Kur likt eglīti pēc svētkiem?

Kad gadumijas svētki beigušies, daudziem aktuāls kļūs jautājums - kur likt Ziemassvētku eglīti?

Tiem, kam mājās malkas apkure, nav problēmu, kur eglīti likt. Kociņš nodeg švirkstēdams. Bet ko darīt pilsētas daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un tiem, kam nav iespēju kociņu sadedzināt?

Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma Eko Kurzeme ražošanas daļas vadītājs Aldis Lazdiņš informē, ka eglītes tiks savāktas konteineru laukumos pie daudzdzīvokļu mājām, kuras apsaimnieko uzņēmums Eko Kurzeme. Viņš aicināja eglītes nemest konteineros, bet gan atstāt blakus. Tās tiks savāktas un sadedzinātas uzņēmuma apkures katlā. Taču privātmāju īpašnieki svētku eglītes var nogādāt Eko Kurzeme šķirošanas laukumā Ezermalas ielā 11, Liepājā. Pārējiem ir iespēja pieteikt eglīšu izvešanu pēc izsaukuma pa tālr. 63407315.

Savukārt uzņēmuma Nordia valdes priekšsēdētājs Ilmārs Pelnēns aicina iedzīvotājus būt apzinīgiem un pašiem eglītes nogādāt atkritumu šķirošanas laukumā. "Ja eglīte tiek iegādāta un aizvesta mājās, tad pašsaprotami būtu arī to pareizi utilizēt – vai nu sadedzināt, vai arī nogādāt šķirošanas laukumā", stāsta Pelnēns. Eglītes un citus šķirotos atkritumus iespējams nodot SIA NORDIA atkritumu pieņemšanas laukumā – tehniskajā bāzē "Celms", Pērkonē, Nīcas pagastā, Nīcas novadā.

Grobiņas puses iedzīvotājiem ir iespēja savas eglītes nogādāt poligonā Ķīvītes, kas atrodas Grobiņas novadā. No privātpersonām tās tiks pieņemtas bez maksas.

Liene Jākobsone
SIA Liepājas RAS
Poligona tehnoloģisko sistēmu inženiere

Pievieno komentāru

Liepājā