Kungu kvartāls aicina tirgotājus pieteikties Ābolu ballei

Mājražotāji un amatnieki līdz 7. septembrim tiek aicināti pieteikt dalību Ābolu balles Zaļajā tirdziņā, kas norisināsies Kungu ielas radošajā kvartālā, Liepājā, Kungu ielā 24. Īpaši tiek gaidīti tirgotāji, kas piedāvā dažādu šķirņu ābolus un produktus, kas pagatavoti no āboliem.

Kungu ielas radošā kvartāla Ābolu balle notiks 12. septembrī plkst. 10.00-15.00. Ābolu balles apmeklētāji Zaļajā tirdziņā varēs iegādāties dažādus lauku labumus, kuri tuvojoties rudenim kļūst arvien vairāk, amatnieku izstrādājumus un, protams, jauno ābolu ražu. Ikviens būs aicināts piedalīties gastronomiskajā meistarklasē, kurā kvartāla saimniece iemācīs, kā praktiski izmantot ābolu ražu, gatavojot uz dzīvā pavarda. Starp Ābolu balles aktivitātēm būs arī radošās darbnīcas bērniem un svaigas ābolu sulas spiešana.

Tirgotājiem pieteikšanās līdz 7. septembrim, zvanot Madarai Pūķei pa tālr. 63421670 vai mob. tālr. 26371671, vai arī, rakstot uz e-pastu madara.puke@inbox.lv, norādot dalībnieka nosaukumu, sortimentu, tirdzniecības platību un kontaktinformāciju.

Pasākums tapis, pateicoties Liepājas pilsētas domes, Liepājas Kultūras pārvaldes un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam.

SIA Liepājas Latviešu biedrības nams
Kultūras darba menedžere
Laura Giptere

Pievieno komentāru

Liepājā