Kuldīgā notiks "ZZ Čempionāta 2013" pusfināls

Piektdien, 10. maijā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisināsies ceturtais pusfināls Latvijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm ZZ Čempionāts 2013. Pusfinālā spēkiem mērosies 90 radošākās Kurzemes reģiona klases, kuras cīnīsies par iespēju doties uz lielo čempionāta finālu Rīgā. ZZ Čempionātu jau septīto gadu rīko Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizāciju Avantis.

Skolēni ir godam izpildījuši mājasdarba uzdevumu – radīt jaunu sporta veidu – un pēc rūpīgas visu pieteikumu izvērtēšanas ir noskaidrotas klases, kuras iekļuvušas ZZ Čempionāta pusfinālos. Kuldīgas vieglatlētikas manēžā sacentīsies 90 klases no visa Kurzemes reģiona, pulcējot ap 2500 skolēnu, kā arī skolotājus, līdzjutējus un pārējos pasākuma interesentus. Visplašāk tiks pārstāvētas klases no Liepājas, Ventspils, Saldus un Kuldīgas pilsētām. Pusfinālu sacensības notiks visas dienas garumā un kā pirmie par ceļa zīmi uz lielo finālu cīnīsies juniori, 4. – 5. klašu grupa, tiem sekos 6. – 8. klašu grupa un pusfināla cīņu noslēgs 10. – 11. klašu grupa. Precīzs saraksts ar klasēm, kuras piedalīsies Kuldīgas pusfinālā, pieejams šeit.

Šogad ZZ Čempionātam skolēni iesūtījuši rekordlielu mājasdarbu skaitu, kuros tika izmantotas visas iespējas demonstrēt savu radošo izdomu, radot jaunus sporta veidus, ko spēlēt kopā ar draugiem. Lai pārliecinātos par skolēnu vēlmi piedalīties ZZ Čempionātā 2013, piedāvājam ieskatam dažus no interesantākajiem skolēnu jaunradītajiem sporta veidiem: 4. – 5. klašu grupa: http://bit.ly/17sGm2n, 6. – 8. klašu grupa: http://bit.ly/187iuCE un 10. – 11. klašu grupa: http://bit.ly/153A4sE.

ZZ Čempionāta 2013 pusfināli notiek piecās Latvijas pilsētās: 30. aprīlī - Daugavpils Olimpiskajā centrā, 3. maijā - Madonas sporta centrā, 7. maijā - Dobeles sporta centra hallē, 10. maijā - Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, 14. maijā - Arēnā Rīga.

Savukārt tām klasēm, kuras nekvalificējās pusfināliem vai arī nokavēja pieteikšanās termiņu, ZZ Čempionāts sniedz otru iespēju. Līdz 15. maijam visas klases, kuras nepiedalās pusfinālu sacensībās, var pieteikties Online ZZ Čempionātam un, pierādot, ka viņu lielākais atbalstītājs ir klases audzinātājs, iegūt ceļazīmi dalībai lielajā čempionāta finālā.

Lai pieteiktos Online ZZ Čempionātam, klasei jāveic īpašs mājasdarba uzdevums - jārada savas klases lielākais fans, radoši saģērbjot, safrizējot un sakrāsojot savu klases audzinātāju. Katrai klasei jāiesūta divas fotogrāfijas - pirms un pēc skolotāja pārvērtībām, kā arī jānofilmē līdz 20 sekundēm garš video, kurā redzams, kā skolotājs kopā ar klasi fano. Pieteikt klasi Online ZZ Čempionātam iespējams reģistrējoties mājas lapā www.zzcempionats.lv.

Šī gada uzvarētājiem sarūpētās balvas:

1.vieta visām klašu grupām: CTM velosipēdi visai klasei.
2.vieta visām klašu grupām: SAMSUNG mobilie viedtelefoni visai klasei.
3.vieta visām klašu grupām: biļetes uz popmūzikas dīvas Lana Del Ray koncertu visai klasei.

Pievieno komentāru

Liepājā