Krīzes grūtniecības centrs kļūs vēl pieejamāks 1

No 7. janvāra, kad notiks Krīzes grūtniecības centra (KGC) komandas kopsapulce un nokomplektēts konsultantu sastāvs, tiek atklāta KGC aktīvas darbības uzsākšana Liepājā. Biedrība ir gatava uzņemt klientus, kuriem nepieciešamas konsultācijas krīzes grūtniecības gadījumos un pēc aborta vai bērniņa zaudējuma gadījumos.

KGC Liepājā darbojas kopš 2011. gada septembra, un šajā laikā biedrība ir veikusi vairākus "Aicināti rūpēties" un "Ceļojums" apmācības ciklus, kā rezultātā ir apmācīti vairāk kā 30 konsultanti un izveidota KGC Liepājas brīvprātīgo komanda, kas ir gatava darboties un palīdzēt grūtībās nonākušām sievietēm un viņu ģimenēm.

Par spīti tam, ka līdz šim biedrībai nav bijušas telpas, kur regulāri uzņemt klientus, šajā laikā ir veiktas 26 konsultācijas un biedrība 7. decembrī tika godināta kā viena no piecām veiksmīgākajām nevalstiskajām organizācijām Liepājā.

Liepājas KGC vadītāja Laima Sirmā aicina nekautrēties, bet nekavējoties griezties pēc palīdzības ikvienu, kuram nepieciešama palīdzība – "mēs katru klientu gaidām ar rūpēm un sirsnību, kā arī garantējam pilnīgu konfidencialitāti".

KGC atrodas Kuršu ielā 19, otrajā stāvā (ieeja no Siena ielas).

Visas sniegtās konsultācijas ir bezmaksas.

Lai pieteiktos konsultācijai, zvaniet uz 22387764 vai rakstiet uz kgc.liepaja@inbox.lv.

Vairāk par KGC sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt: www.krizescentrs.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ben

Sveiki,
Esmu Dr Ben Peterson, privātā aizdevuma aizdevējs, kurš dod iespēju saņemt aizdevumus ar dzīvības laiku. Vai jums ir kādas finansiālas grūtības? Vajadzīgs aizdevums parāda konsolidācijai ar likmi 2% apmērā būvniecībai, nekustamā īpašuma aizdevumam, refinansēt, personiskai, uzņēmējdarbībai vai ārkārtas naudai? Vai jūs esat biznesmenis vai sievietes, kas domā paplašināt savu uzņēmējdarbību, piedāvājot visu veidu aizdevumus. Ja interesē, sazinieties ar mums šodien (24hoursloanservices@gmail.com)

pirms 4 gadiem, 2017.07.05 02:10

Liepājā