Krievijas zemo cenu mazumtirgotājs "Mere" plāno atvērt veikalu Liepājā 4

Krievijas zemo cenu mazumtirgotājs "Mere" drīzumā plāno atvērt vēl četrus veikalus Latvijas reģionos, aģentūrai LETA pastāstīja "Mere" attīstības vadītājs Latvijā Artjoms Volkovs.

Viņš sacīja, ka pašreiz Latvijā ir atvērti pieci "Mere" veikali. Trīs no tiem atrodas Rīgā, bet pa vienam veikalam ir Tukumā un Ogrē. Tuvākajā laikā plānots atvērt jaunus veikalus Liepājā, Daugavpilī, Jēkabpilī un Jelgavā.

Volkovs apliecināja, ka uzņēmums SIA "Latprodukti", kas pārstāv "Mere" tīklu Latvijā, joprojām aktīvi turpina meklēt īres telpas jaunu veikalu atvēršanai.

Jau vēstīts, ka 13.martā, Rīgā, Spilves ielā, atvērts pirmais "Mere" veikals Latvijā.

Ar zīmolu "Mere" Eiropā darbojas Krievijā dibinātais tirdzniecības veikalu tīkls "Svetofor". "Mere" tirdzniecības tīklā patlaban ietilpst vairāk nekā 2000 veikalu, kas atrodas tādās valstīs kā Lietuva, Vācija, Polija, Serbija, Rumānija. Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā uzņēmums strādā ar zīmolu "Svetofor".

Volkovs iepriekš aģentūrai LETA norādīja, ka kompānija "Mere" ir viens no lielākajiem zemo cenu mazumtirgotājiem Austrumeiropā, un tā tirdzniecības tīklā ietilpst vairāk nekā 2000 veikalu, kas atrodas tādās pasaules valstīs kā Lietuva, Vācija, Polija, Serbija, Rumānija, Krievija, Kazahstāna un Baltkrievija. Viņš piebilda, ka Krievijā, Baltkrievijā un Kazahstānā uzņēmums strādā ar zīmolu "Svetofor".

Krasnojarskā dibināto veikalu tīklu "Svetofor" pārvalda kompānija "Torgservis", kuras lielākā īpašniece ir Šnaideru ģimene.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Latprodukti" reģistrēta 2020.gada maijā, un tā pamatkapitāls ir 200 000 eiro.

Kompānija 61% apmērā pieder Krievijas pilsonim Sergejam Šnaideram, kurš arī ir "Latprodukti" patiesais labuma guvējs. Tāpat kompānijas līdzīpašnieki ir Jevgēnijs Pšeņitsuns (20%), Andrejs Šnaiders (12%), Valērijs Jakovļevs (5%) un Andrejs Veikulainens (2%).

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Veikali kā sēnes pēc lietus aug

Ja lētāks par lidlu! Tad lai ver vaļā. Tikai ļoti jāskatās uz iepakojuma termiņiem dikti var iegrābties.

pirms 12 dienām, 2021.10.11 10:53

biruta

Latvietis silvestris nekad nemainīsies - vai vācietis vai krievs, bet kādu vajag....un nu jau abi kopā.
Pašiem nav nekā ,ko piedāvāt?

pirms 11 dienām, 2021.10.11 13:26

silvestris

labprāt pirktos tikai elvi, bet tie mūsu bāleliņi tā grib pelnīt, ka plēš septiņas ādas...

pirms 11 dienām, 2021.10.11 16:01

Iedzīvotājs

Bilde atgādina septiņdesmitos gadus PSRS veikalā, kad, lielais partijas, Boss uz praverku atbraucis.

pirms 11 dienām, 2021.10.12 09:20

Liepājā