Krievijas Federācijas konsulātā remontē fasādi 4

Satraukta portāla un "Kursas Laika" lasītāja jautā, kāpēc Krievijas Federācijas konsulāta ēku Liepājā apjož dubults žogs. Vai tas nozīmē, ka tur drīzumā joņos suņi? Vai ap ēku izvietoti prettanku stabiņi?

Atbild Krievijas Federācijas (KF) ģenerālais konsuls Liepājā Vjačeslavs Nikolajevs:

Dubultais žogs tika izvietots jau pērn. Tagad cilvēki, nezinu, kādēļ, ir nepamatoti satraukti. Varu nomierināt, suņu starp žogiem nebūs.
KF ģenerālkonsulātā ik gadu veic fasādes remontu, lai vēsturiskā ēka izskatītos labi un tajā pašā laikā atbilstu drošības prasībām, kādas ir visām vēstniecībām un konsulātiem gan Latvijā, gan citās valstīs.

Krievijas ģenerālkonsulātā Liepu ielā 27, Liepājā notiek ikgadējais remonts, tiek krāsota fasāde, labots jumts un uzlabotas žoga konstrukcijas. Betona stabiņiem, kas izvietoti ietves malās, ir dekoratīva funkcija.

Visus remontdarbus veic Latvijas firmas, mums ir izveidojusies ilggadēja sadarbība. Mums ir daudz zemes, bet ir maz zālāju, tādēļ patlaban meklējam apzaļumotāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

satrauktā lasītāja

satraukums nemazinās. Pat palielinās, ja šādus "uzlabojumus" ir apstiprinājis pilsētas arhitekts vai kā nu to speciālistu sauc, kura pārziņā ir ielu kopskats, pilsētvide utt. Ne betona stabi, ne žoga uzlabojumi nenāk par labu vēsturiskajai ēkai, lai ko viņi teiktu. Bet ja dubultžogs parādījies jau pērn - nu ko, savlaikus sākuši gatavoties, lai "atbilstu drošības prasībām". Kā teiktu viņu tautietis Staņislavskis - ņeverju!

pirms 7 gadiem, 2014.04.25 10:18

piebilde

varējāt jau to maigo, glaimojošo virsrakstu nomainīt pret kaut ko patiesāku: "iedzīvotājus satrauc Krievijas ģenerālkonsulāta uzsāktie drošības pasākumi Liepājā", piemēram

pirms 7 gadiem, 2014.04.25 10:21

Liepājā