Krāmu tirgus pārcēlies uz Karostu 5

Daži krāmu tirgus tirgoņi, kuri iepriekš bija sastopami Jaunliepājā, pārcēlušies uz Karostu. Karostas tirdziņa zemes īpašnieks ir SIA "Cēzars CBF", tomēr tirgotāji nav droši, ka šeit varēs palikt uz ilgu laiku.

Plīts virsmas, padomju laikos ražotus elektrības slēdžus, blīves piena kannām, urbjus, vītņgriežus un daudz “nenoskārstai vajadzībai” noderīgu lietu var sameklēt tirgotāja Aleksa krājumos. Kopš jūlija sākuma savu preci viņš izvietojis Karostas tirdziņā.

“Man būšana tirgus laukumā un sarunas ar cilvēkiem kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu,” apgalvo dažādu preču tirgotājs Alekss, kurš savas preces uz tirdziņu Ģenerāļa Baloža un Pulkveža Brieža ielu stūrī pārvietojis no Jaunliepājas tirgus.

“Te vietas nomas maksa gan ir krietni mazāka nekā Jaunliepājā, toties klientu skaitu ar iepriekšējo ne salīdzināt nevar. “Tie, kuri kaut ko remontē, pie manis bieži meklē padomju laika elektropreču vai santehnikas detaļas. Laucinieki var atrast vāku gumijas piena kannām, kādu vairs nav veikalos.

Ķīnā ražotie urbji un vītņgrieži, kuri ir neizturīgi un zemas kvalitātes, veikalos maksā ap 15 latu, bet pie manis Krievijā ražotos var nopirkt par pieciem. Man pat viena mierlaiku plīts virsma saglabājusies,” savu preci paliela tirgotājs.

Lielākās bažas tirgotājos rada runas, ka arī no šīs vietas pēc neilga laika var iznākt doties prom, jo klīstot runas, ka iepriekšējais tirdzniecības vietas nomnieks atstājis komunālo maksājumu parādus, bet devies strādāt uz ārzemēm.

Liepājas domes Nekustamā īpašuma pārvaldes speciāliste Iveta Gulbe apliecina, ka Karostas tirdziņa zemes gabala īpašnieks esot SIA “Cēzars CBF”, ar kuras vadītāju tirgotājiem arī jāslēdz vienošanās.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Andris

Vot meklēju brīvroku austiņu vecai 3310 nokijai , vajag HDC-5 , mobilo bodēs jau neesot kādus gadus piecus. varētu pret kādu labu elektrokrāmu iemainīt vai nopirkt par laķiku, nopietni. Mans tel : 27891694 Bite

pirms 8 gadiem, 2012.07.28 09:52

Liepājā