Korekcijas vēl būs 5

AS "Liepājas Autobusu parks", pārņemot pasažieru pārvadājumus no mazajām firmām, "sāpīgākais" izrādījies maršruts Liepāja–Nīca–Otaņķi, stāsta Kurzemes plānošanas reģiona Sabiedriskā transporta nodaļas maršrutu tīkla plānotājs Indulis Ozoliņš.

Tur neesot bijis iespējams iekļauties paredzētajā laikā, tāpēc no pirmdienas, 4. februāra, katram reisam atvēlēts ilgāks laiks. Ar kustības grafiku nīcenieki un citi interesenti var iepazīties LAP sludinājumos reģionālajā presē. Par to informē arī novada mājaslapā http://www.nica.lv/autobusu-izmainas-bus-ar-4-februari/. Lai uzlabotu pasažieru pārvadājumus šajā virzienā no rītiem, 909. maršruta autobusam būs papildu reiss – pulksten 6.05 no Liepājas autoostas, pulksten 7.10 no Nīcas. Grafika sagatavošanā aktīvi iesaistījās pašvaldība, norāda I. Ozoliņš. 

Grafiks, "kuram var uzticēties", topot sadarbībā ar Priekules novada domi un saskaņojot ar dažādu apdzīvoto vietu iedzīvotāju interesēm. Aizvīķniekiem būšot iespējams "pa tiešo" nokļūt Liepājā un atpakaļ katru dienu, nevis tikai piektdienās un svētdienās kā līdz šim. Konkrētu datumu šīm pārmaiņām I. Ozoliņš vēl nenosauc.

Pēc tam korekcijas skars Vērgales un Pāvilostas maršrutus, kur būšot arī jaunas pieturas. Informatīvās plāksnes pieturās pasažieri varot gaidīt tikai pēc tam, kad būs precizēti kustības grafiki.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

skatītājs

vienkāršāk būtu atgriezties pie vecajiem labajiem konduktoriem,jo no drošības viedokļa nav normāli ka šoferim jāskaita nauda ,jāskatās vai pasažieri sakāpuši un uz ceļa jau ar kādam būtu jāskatās,bet tam jau laika neatliek...Dēļ tā visa nesanāk ievērot grafiku.Arī ar jauno grafika mainīšanu nebūs līdzēts ja šoferim būs tikdaudz pienākumu vienlaicīgi.

pirms 8 gadiem, 2013.02.01 19:09

es

Lai autobusu šoferi patērētu iespējami īsāku laiku, izsniedzot biļetes, lūgums pasažieriem sagatavot precīzu naudu. Ikdienas braucējiem ir iespējams iegādāties mēnešbiļeti.


Tas nozīmē ka braucot uz Nīcu varēs izmantot mēnešbiļeti vai būs speciāla mēnešbiļete atsevišķa no pilsētas?

pirms 8 gadiem, 2013.02.01 15:45

Un, ja kādam liekas hobijs apzīmēt jaunās pieturas, tad tomēr savu vizuālo meistarību vajadzētu demonstrēt citviet.

pirms 8 gadiem, 2013.02.01 11:51

No malas

Manuprāt, sāpīgākais tūlīt būs lielās bedres uz ceļiem.

pirms 8 gadiem, 2013.02.01 11:40

Liepājā