Konkursā varēs iegūt naudu labu ideju realizēšanai

No 4.aprīļa Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi uzsāk projektu konkursu LMT Liepājai.

LMT finansē konkursu ar mērķi sniegt atbalstu Liepājas pilsētai un tās iedzīvotājiem sociāli nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanā, informē rīkotāji.

No 4.aprīļa sāksies projektu iesniegšana konkursam Liepājā, kur projektu realizētājiem būs iespēja iegūt finansējumu vai līdzfinansējumu vairāku tūkstošu latu apmērā.

Kopējais konkursa LMT Liepājai finansējums ir 10 000 lati, kur ne vairāk kā 5 konkursa uzvarētāji var saņemt finansējumu vai līdzfinansējumu savas idejas realizēšanai no 500 – 3000 latiem.

Projektu konkurss LMT Latvijai notiek jau otro reizi, un šogad tajā piedalīsies astoņu pilsētu pašvaldības, kur 4. aprīlī projektu konkurss sāksies Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī. Savukārt Daugavpilī, Rēzeknē, Kuldīgā un Jēkabpilī projektu konkurss norisināsies rudenī.

Projekta pieteikums jāiesniedz līdz 3. maijam Liepājas pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un Liepājas pilsētas domes žūrija, izvirzot līdz 20 atbilstošākos projektus.

Savukārt uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks iedzīvotāji, balsojot elektroniski www.liepaja.lv. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību. Konkursa LMT Liepājai nolikums un pieteikuma dokumentācija lejupielādējama www.liepaja.lv, sadaļā Sabiedrība.

Pievieno komentāru

Liepājā