Konkursā meklē Liepājas Jūrniecības koledžas vadītāju

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludinājusi atklātu konkursu uz Liepājas Jūrniecības koledžas direktora amatu, liecina paziņojums "Latvijas Vēstnesī".

Uz koledžas vadītāja amatu var pretendēt personas, kurām ir maģistra grāds - vēlams koledžā īstenojamo izglītības programmu nozarē vai sociālajās zinībās, vai tam pielīdzināma augstākā izglītība. Doktora grāds tiks uzskatīts par priekšrocību. No pretendentiem tiek prasīta vismaz piecu gadu pieredze vadošā amatā un akadēmiskajā darbā, tāpat nepieciešama pieredze personāla vadīšanā, zināšanas par augstākās izglītības jomu un tās attīstības tendencēm un zināšanas par izglītības iestādes darbību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem. Pretendentiem vēlama pieredze Eiropas Savienības struktūrfondu projektu īstenošanā, tai skaitā projektu vadībā un iepirkumu organizēšanā.

Tiek prasīta pieredze sadarbībā ar profesionālajām organizācijām, sociālajiem partneriem, pašvaldībām, nevalstiskajām organizācijām un citām organizācijām, fiziskām un juridiskām personām. Tāpat nepieciešamas teicamas latviešu valodas zināšanas, vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas, teicamas komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmes un prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.

Pretendenti var pieteikties 20 dienu laikā no paziņojuma publicēšanas dienas "Latvijas Vēstnesī", iesniedzot pieteikuma vēstuli, CV, redzējumu par Liepājas Jūrniecības koledžas darbības attīstību tuvāko piecu gadu laikā un izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Pievieno komentāru

Liepājā