Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konfliktu risina ar naža palīdzību

7.februārī ap pulksten 3:20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka J.Janševska ielā kāds vīrietis uzbrūkot ar nazi. Ierodoties notikuma vietā un ieejot minētajā dzīvoklī, tika ievērotas divas personas, kuras kaujas. Aculiecinieki paskaidroja, ka viens no vīriešiem esot uzbrucis ar nazi. Pēc kautiņa izšķiršanas, nekavējoties tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, jo vienam no kautiņā iesaistītajiem tika konstatētas durtas brūces mugurā. Cietušais vīrietis nodots mediķu aprūpē, savukārt, 1978.gadā dzimušais uzbrucējs tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

8.februārī ap pulksten 12:10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Vecā ostmalā kāds vīrietis kaut ko dedzinot. Ierodoties notikuma vietā, tika ievērots vīrietis, kurš dedzināja vadus. Tā kā 1972.gadā dzimušais vīrietis nespēja paskaidrot kur ņēmis šos vadus, viņš tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

8.februārī ap pulksten 18:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Tukuma ielā vairāki jaunieši apzīmējot transformatora būdu. Ierodoties notikuma vietā, tika ievēroti trīs jaunieši. Pie viena no jauniešiem tika atrasta plastmasas tūbiņa ar melnu krāsvielu, kura atbilda svaigajiem krāsojumiem uz transformatora būdas. 2000.gadā un divi 2001.gadā dzimušie jaunieši tika aizturēti un nogādāti Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Kaspars Vārpiņš
Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pārstāvis


Pievieno komentāru

Liepājā