Konferencē pulcēsies Liepājas izglītības iestāžu vadītāji

Šodien plkst.11 Liepājas Raiņa 6.vidusskolā notiks Liepājas izglītības iestāžu vadītāju mācību gada ieskaņas konference, kurā tiks izvērtēti iepriekšējā mācību gada rezultāti un pārrunātas jaunā mācību gada aktualitātes un izaicinājumi, "Rietumu Radio" informēja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija).

Kā pastāstīja Golde, šādas konferences pirms jaunā mācību gada sākuma Liepājā notiek jau vairākus gadus. Golde konferences dalībniekus informēs par pašvaldības ar izglītību saistītām aktualitātēm, kā arī analizēs valsts centralizēto eksāmenu un olimpiāžu rezultātus.

Konferencē ar referātu "Personības restartēšana" uzstāsies kompetences attīstības konsultants Uldis Pāvuls, kā arī Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova, Liepājas domes Vides un veselības daļas vadītāja Ineta Stadgale, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības pārstāve Irēna Opšteine un citi.

Konferences noslēgumā atsevišķās darba grupās strādās skolu direktori, pirmskolas izglītības iestāžu vadītāji un viņu vietnieki.

Pievieno komentāru

Liepājā