Koncertestrādes "Pūt, vējiņi!" tālākais liktenis atkarīgs no Eiropas naudas; vajadzīgi vismaz 4 miljoni latu

Liepājas koncertestrādes "Pūt, vējiņi!" rekonstrukcijas projekta īstenošanai nepieciešamos līdzekļus nepieciešams apgūt no Eiropas Savienības fondiem, kas pagaidām ir vienīgā iespēja, lai saņemtu finansējumu, intervijā "Rietumu Radio" atzina Liepājas Latviešu biedrības nama direktore Vita Hartmane.

"Zinu, ka lieli līdzekļi tiek tērēti jaunās koncertzāles būvniecībai," atzina Hartmane, netieši norādot, ka pašvaldība par saviem līdzekļiem koncertestrādes rekonstrukcijas projektu nevar atļauties īstenot.

Viņa lēš, ka koncertestrādes un tai blakus izvietoto tenisa kortu rekonstrukcijai ir nepieciešami ap 4 miljoniem latu.

Jau ziņots, ka šovasar SIA "Kokin idea" pabeidza koncertestrādes "Pūt, vējiņi!" rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrādi un, kā informēja Hartmane, pabeigta arī blakus esošo tenisa kortu rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrāde.

Kā ziņots, 2011.gada aprīlī Liepājas latviešu biedrības nams izsludināja Liepājas Būvvaldes organizēto atklāto metu konkursu par koncertdārza "Pūt, vējiņi!" rekonstrukciju Liepājā. Par labāko žūrijas komisija atzina SIA "Kokin idea" piedāvājumu ar devīzi "Bura". Priekšlikuma izstrādātāji ir arhitekti Andris un Aija Kokini, vizualizāciju veidojis Pēteris Kokins.

Koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" atrodas Liepājas vēsturiskā centra - Jūrmalas parka - teritorijā līdzās pludmalei. Tas projektēts 1961.gadā, bet būvniecība pabeigta 1964.gada vasarā. 80.gados rekonstruēta koncertdārza skatītāju zona.

Pievieno komentāru

Liepājā