Klientu parāds uzņēmumam "Liepājas enerģija" sarucis līdz pusmiljonam latu

Salīdzinot ar jūliju, kad klientu parādu apjoms par apkuri uzņēmumam "Liepājas enerģija" pārsniedza miljonu latu, situācija ir uzlabojusies un parāda summa patlaban sarukusi līdz nedaudz vairāk kā pusmiljonam latu, "Rietumu Radio" informēja uzņēmuma "Liepājas enerģija" valdes loceklis Andris Štāls.

Kā atzina Štāls, šogad situācija ar apkures parādiem esot pat nedaudz labāka kā pagājušajā gadā, - tradicionāli parāda apjoms straujāk samazinās, tuvojoties apkures sezonai. Vienlaikus uzņēmuma pārstāvis pieļāva, ka Liepājā varētu būt daži nami, kur apkures sezonas sākums parādu dēļ aizkavēsies. "Ir mums dažas problemātiskas mājas," sacīja Štāls, norādot, ka to skaitā ir divi nami Karostā un Jaunliepājā, kurus iepriekš apsaimniekoja bēdīgi slavenais namu apsaimniekošanas uzņēmums "Remaks".

Ar šo namu iedzīvotājiem vēl neesot panākta vienošanās par iepriekš izveidojušos apkures parādu atmaksu, taču Štāls pauda pārliecību, ka šāda vienošanās tiks panākta, jo iedzīvotāji izrādot interesi. Ar namiem, kur šāda vienošanās panākta, problēmu neesot, - gandrīz visi iepriekšējie parādi esot nosegti.

Pērn namu apsaimniekotāja "Remaks namu serviss" un "Remaks nami" nolaidības un ļaunprātības dēļ 11 daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem apkures pieslēgšana Liepājā bija apdraudēta. Kopējais apsaimniekotāja parāds par apkuri uzņēmumam "Liepājas enerģija" pārsniedza 100 000 latu.

"Liepājas enerģijas" pārstāvis ir pārliecināts, ka šogad Liepājā līdzīgas problēmas neatkārtosies. "Par laimi, nav signālu, ka šādas situācijas varētu atkārtoties. Izskatās, ka Liepājā šo slimību esam izslimojuši," sacīja Štāls, piebilstot līdzīgas problēmas tagad vērojamas galvaspilsētā.


Pievieno komentāru

Liepājā