Kirovs Lipmans dāsni atbalsta savu dzimto skolu

Par akciju sabiedrības "Grindeks" fonda "Zinātnes un izglītības atbalstam" piešķirtajiem līdzekļiem, gandrīz 20 000 latu, Liepājas 2.vidusskolas aktu zālei iegādāti jauni krēsli un moderns multimediju aprīkojums, "Rietumu Radio" informēja skolas direktore Edīte Plamše.

Kā atzina Plamše, atbalstu skola lielā mērā saņem, pateicoties fonda valdes un uzņēmuma padomes priekšsēdētāja Kirova Lipmana personīgajai iniciatīvai, jo uzņēmējs iepriekš mācījies šajā skolā un pēc tās apmeklējuma izteicis vēlmi palīdzēt.

Sadarbība ar Lipmanu, kā atceras direktore, skolai sākusies aptuveni pirms sešiem gadiem un, pateicoties fonda un Lipmana personīgajam finansiālajam atbalstam, skola iegādājusies dažādu mācību procesa nodrošināšanai nepieciešamu tehnisko aprīkojumu, interaktīvās tāfeles, labiekārtojusi lasītavu u.c.

Jaunākais pirkums ir krēsli un žalūzijas skolas aktu zālei, kā arī moderns multimediju aprīkojums - apskaņošanas aparatūra, prožektori u.c. "Tagad zāle ir piemērota konferenču rīkošanai," priecīga par paveikto ir Plamše. Viņa informēja, ka krēslu iegāde izmaksājusi ap 10 000 latu, savukārt multimediju aprīkojums - 7000 latu.

Vienlaikus direktore norāda, ka arī Liepājas pašvaldība iegulda lielus līdzekļus skolas sakārtošanā - pēc aptuveni pusotra mēneša tiks pabeigti remontdarbi skolas dušas telpās un sporta zāles garderobēs. Par vairākiem tūkstošiem latu, kas pagājušajā gadā ietaupīti pēc skolas siltināšanas, nomainītas vairākas durvis un veikti citi darbi.

Skolas mājaslapā internetā atrodamā informācija liecina, ka skolas mecenātu pulkā ir arī bijušais Saeimas deputāts, uzņēmējs Valērijs Kravcovs, Liepājas domes deputāts Naums Vorobeičiks u.c.

Liepājas Aleksandra Puškina 2.vidusskola dibināta 1945.gadā, un tajā mācās ap 700 krievu, ukraiņu, baltkrievu, latviešu un citu tautību skolēni.

Pievieno komentāru

Liepājā