Ķēpājumu kampaņas laikā Rožu laukumā uzstādīts vides objekts – būris 1

Turpinot pievērst sabiedrības un īpaši jauniešu uzmanību ķēpājumiem pilsētvidē, informatīvi izglītojošās kampaņas “Mežoņi dzīvo mežā. Te ir Liepāja!” ietvaros Rožu laukumā uzstādīts vides objekts – būris, kas ir kā atgādinājums tam, ka ķēpājumu radīšana un citu īpašuma bojāšana ir krimināli sodāma, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Būris ir simbols pārkāpuma nopietnībai – ne visi apzinās, ka par sveša īpašuma apķēpāšanu iestājas kriminālatbildība. Izmantojot būri, kas raisa spēcīgas asociācijas ar izolāciju un ieslodzījumu, sabiedrībai tiek likts aizdomāties par to, ka īpašumu apķēpāšana ir noziegums, par kuru paredzēts nopietns sods.

Lai aktualizētu ķēpājumu problēmu un rosinātu par to domāt pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai, būra novietošanai izvēlēts pats Liepājas centrs – Rožu laukums. Vides objekts Rožu laukumā atradīsies no 11. līdz 17.jūlijam, tā autors ir metālmākslinieks Reinis Kuncītis.

Kampaņas ietvaros pilsētvidē – pieturvietās un uz reklāmas piloniem – izvietoti arī kampaņas plakāti.

Lai Liepājas jaunieši vasaras brīvlaikā varētu radoši izpausties, atgādinām, ka visu vasaru – līdz 31. augustam, turpinās grafiti zīmējumu konkurss uz oficiālās grafiti sienas – stadiona “Daugava” žoga. Labākā darba autors, ko izvēlēsies grafiti mākslinieks Kiwie, laimēs “Lokal Boards” skeitborda dēli. Lai piedalītos konkursā, pēc sava darba radīšanas grafiti mākslinieki tiek aicināti to nofotografēt un līdz 31. augustam atsūtīt uz e-pastu: grafiti@dome.liepaja.lv.

Video par oficiālo grafiti sienu skatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=7gMj8hNE7Xc

Informatīvi izglītojošās kampaņas “Mežoņi dzīvo mežā. Te ir Liepāja!” mērķis ir  pievērst sabiedrības un īpaši jauniešu uzmanību pilsētvides ķēpājumu problēmai un veicināt sapratni, kādas neērtības un zaudējumi tiek radīti iedzīvotājiem, kuru īpašumi tiek apķēpāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skats

Ļoti VAJADZĪGA kampaņa... Puisim vajadzēja lielu izturību, lai būrī nosēdētu!
Tas ir nožēlojami, ja atrodas mērgļi, kas apcūko mūsu SKAISTĀS pilsētas namus ...
Brauc ciemiņi - bija brīnīšķīgs Ielu teātru festivāls un citi pasākumi, ciemiņi domā, ka te IDIOTI dzīvo, kas apķēza SAVAS pilsētas sienas ...

pirms 4 gadiem, 2016.07.22 14:45

Liepājā