"Kazu parkā" plāno būvēt rotaļu laukumu 1

Projekts par bērnu rotaļu un atpūtas laukuma būvniecību Ventspils ielai pieguļošajā parkā, kas tautā saukts arī par Kazu parku, atbalstīts Liepājas domes Finanšu komitejas sēdē.

Plāno, ka parka izbūve varētu izmaksāt aptuveni 30 000 latu, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone. Pašvaldībai būs jāiegulda 7000 latu liels līdzfinsnējums. Projekta īstenošanas gadījumā priekšfinansējumu segs Bērnu un ģimenes lietu ministrija - 9200 latu.

Bērnu rotaļu un atpūtas laukumu plānots izbūvēt 470 kvadrātmetru lielā platībā. Rotaļu laukumā uzstādītās iekārtas būs paredzētas bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Teritoriju ap laukumu plānots norobežot, bet ap to izvietot 10 soliņus, atkritumu urnas, ieklāt smiltis un bruģēt laukumiņu zem soliņiem.

Ap laukumu projekta īstenošanas gadījumā uzstādīs novērošanas kameras, lai nodrošinātos pret vandāļu uzbrukumiem.

Šī laukuma ierīkošana atslogos laukumus Jūrmalas parkā un Dunikas ielā, uz kurieni līdz šim dodas Ziemeļu priekšpilsētas bērni.

Ziemeļu priekšpilsētas mikrorajonā dzīvo 2132 bērni vecumā līdz 12 gadiem, bet šeit nav nevienas labiekārtotas vietas bērnu rotaļām, informē G. Jākobsone.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

LIENE

Kolosāli, esmu abām rokām par-Laumas rajona bērni un vecāki jau sen bija to pelnījuši

pirms 13 gadiem, 2008.04.10 13:03

Liepājā