Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karostas mūzikas skola savu nišu un latiņu notur

Lai gan Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolu jeb Karostas mūzikas skolu varētu pieskaitīt pie izmēros un skolēnu skaita ziņā nelielas izglītības iestādes, tā gadu gaitā spējusi sevi labi parādīt. Skolas audzēkņi sevi arvien pierāda dažādos konkursos, viņu aizrautību pamana pat Mūzikas akadēmija un koledžas. Skolas direktore Aiga Tiltiņa atzīst, ka darbs un mācības mūzikā prasa lielu apņemšanos un gribasspēku gan no audzēkņiem, gan pedagogiem.

Šajā mācību gadā dažādās pro­grammās Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolu absolvējuši 13 audzēkņi. Šogad pirmais izlaidums piedzīvots trompetes un čella programmā, katrā bijis pa vienam absolventam. Kopumā 2018./2019. mācību gadā skolā mācījušies 170 skoloties gribētāju. Kaut arī mācību gads jau noslēdzies, skolā arvien notiek mēģinājumi un gatavošanās jaunajam mācību cēlienam. A.Tiltiņa teic, ka tā ir mūzikas izglītības specifika – te darbs jāiegulda arī ārpus mūzikas skolas nodarbībām un arvien jāpieslīpē prasmes instrumenta spēlē.

Plašāk par Karostas mūzikas skolu lasiet "Kursas Laika" 27. jūnija numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā