Karostas cietumā tūrisma sezonas atklāšana

Jau šodien Karostas cietuma apmeklētājiem ir iespēja ekskursijās doties audio gida pavadībā un pielaikot dažādas armijas uniformas. Audio gidi palīdzēs angļu, krievu, vācu un latviešu valodā runājošajiem pilnvērtīgāk baudīt ekskursijas, portāls uzzināja cietumā.

Plānots ieviest arī franču un lietuviešu valodās runājošus audio gidus. To iegādi līdzfinansējusi Liepājas domes Kultūras pārvalde.

Karostas cietumā šobrīd ir izstāde - Otrā Pasaules kara laika militārie eksponāti, kā arī armijas laika uniformu pielaikošana un fotografēšanās tajās.

Līdz šim Karostas cietuma apmeklētājiem bija iespēja doties ekskursijās pa cietuma telpām, iejusties "ieslodzīto ādā" un izbaudīt ieslodzījuma vietas gaisotni šokējošā realitātes uzvedumā ar pašu līdzdalību un pat pārnakšņot cietumā.

Tūrisma sezonas atklāšanas dienā apmeklētājiem bija iespēja doties bezmaksas ekskursijās, izmēģināt roku šaušanā, kā arī apmeklēt bufeti, kur aiz letes stāv dikti ‘’laipna’’ bufetniece, ir mūžgaras rindas un "pārpildītas" vitrīnas.

Karostas cietums atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 10 – 18 , ieejas maksa bērniem piecdesmit santīmu, pieaugušajiem viens lats.

Pievieno komentāru

Liepājā