Karostas cietumā muzeju naktī plaša programma

Karostas cietums jau sesto gadu piedalās Muzeju naktī un šogad piedāvā plašu programmu.

Muzeju nakts pasākumi sāksies 16.maija vakarā pulksten 19:00 un turpināsies līdz 1:00 naktī. Šajā laikā būs iespējams bez maksas apmeklēt Karostas cietumu. Darbosies bufete ar padomju laika bufetniecēm, Karostas suvenīru veikals un Vojentorgs. Bufetē būs iespējams noskatīties filmu “Karosta”, kas stāsta par Karostas būvniecību un vēsturi. Būs iespēja pārģērbties un fotografēties dažādu laikmetu militāros tērpos.

Pulksten 21:00 – 22:00 būs muzikāls priekšnesums grupas “Aarzemnieki” solista Jorana Štreinhauera izpildījumā un vienlaikus varēs apskatīt “dzīvās skulptūras”, ko piedāvā studija “Beztemata”.

Pulksten 22:00 cietuma pagalmā notiks brīvdabas kino seanss – tiks demonstrēta animācijas filma pieaugušajiem "Akmeņi manās kabatās". Tas ir patiesos notikumos balstīts fantastisks stāsts par piecām Signes Baumanes dzimtas sievietēm, Signi pašu ieskaitot, viņu cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, depresiju un neprātu. Šai skaudrajā un tai pat laikā humora pilnajā filmā Latvijas vēstures peripetijas savijas ar personīgiem pārdzīvojumiem un stāstiem par ģimenes noslēpumiem, mīlestību un laulību. Filmas demonstrēšanu atbalsta Kinopunkts.

Pulksten 23:45 – 24:00 cietuma pagalmā notiks ugunsšovs “Spēlēju, dancoju”.

Monta Krafte
Karostas glābšanas biedrības valdes locekle

Pievieno komentāru

Liepājā