Karosta top par kino ostu

Karostas glābšanas biedrība trešdien, 22. maijā, pulksten 19 uzsāk latviešu kino skatīšanās maratonu, ziņo biedrības pārstāve Monta Krafte.

Projektam dots nosaukums "Karosta – kino osta" un turpmākās 15 nedēļas katru trešdienu Karostas cietumā tiks rādīta kāda latviešu filma. Projekta galvenais uzdevums ir nodrošināt Karostas un apkārtējo mikrorajonu iedzīvotājiem, kā arī jebkuram liepājniekam vai pilsētas viesim, iespēju apmeklēt kino un atdzīvināt publiskas kino skatīšanās tradīcijas.

Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, skatītājiem ir iespēja kino apmeklēt par simbolisku ieejas maksu. "Tie būs 0,50 santīmi par senasu, atšķirība tikai tā, ka uz bērnu filmiņām vecākiem ieeja ir bez maksas," skaidro M. Krafte.

Rīt, 22. maijā, filmu maratons sāksies ar "Animācijas brigādes" multfilmu izlasi "Lācis nāk". Seansa ilgums – apmēram stunda. Darbosies cietuma bufete, kur būs sarūpēti īpaši kārumi bērniem.

29. maijā, demonstrēs Jāņa Norda filmu "Mammu, es tevi mīlu", kas saņēmusi atzinību Berlīnes kinofestivālā, bet 5. jūnijā mākslas filmu "Kolka Cool".

Pievieno komentāru

Liepājā