Karostā šoruden sāks atjaunot bērnudārzu "Pienenīte"

Liepājā tuvākajā laikā plānots sākt Karostas vienīgā bērnudārza "Pienenīte" renovāciju, informē Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Šonedēļ domes iepirkumu komisija izvērtēs un izvēlēsies vienu no četriem pretendentiem būvniecības darbu veikšanai. Ja nebūs nekādu sarežģījumu un tiks veikti nepieciešamie saskaņojumi, būvdarbi sāksies novembrī, informēja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija).

Bērnudārzā Pulkveža Brieža ielā 10, Liepājā, līdz nākamā gada rudenim paredzēts veikt rekonstrukcijas darbus, divu veco ēku demontāžu un jauna korpusa, kurā būs vietas 120 bērniem, būvniecību. Ēkas rekonstrukcija ietver telpu pārplānošanu, iekšējo un ārējo inženiertīklu nomaiņu, kosmētisko remontu ar grīdu nomaiņu, siltummezgla rekonstrukciju, jumta un pamatu siltināšanu, iebūvējamo mēbeļu uzstādīšanu, zibensaizsardzības un ugunsgrēka automātiskās signalizācijas sistēmu izbūvi.

Labiekārtos arī bērnudārza teritoriju, izveidojot jaunus rotaļu, sporta laukumus, zālienus un celiņus.

"Svarīgi tas, ka līdz ar jaunā korpusa būvniecību mēs spēsim piedāvāt Karostas iedzīvotājiem līdz šim tik ļoti pieprasītās vietas tieši mazajiem bērniem, kas ir vecumā no 1,6 līdz 3 gadiem. Šādu iespēju bērnudārzā iepriekš nebija, un tas ir liels atbalsts jaunajām ģimenēm," piebilda Golde.

Bērnudārzs "Pienenīte" pašlaik ir izvietots trīs ēkās, kuras nodotas ekspluatācijā 1950.gadā. Divas no ēkām ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī.

Projekta kopējās izmaksas ir 1,4 miljoni latu, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums un valsts budžeta dotācija ir 839 095 lati.

Pievieno komentāru

Liepājā