Karostā atver pirmsskolas bērnu rotaļu grupu

16. janvārī 2. mūzikas skolā Karostā, Imantas ielā 8, atklāta Liepājā jau trešā pašvaldības rotaļu grupa pirmsskolas bērniem vecumā no diviem līdz sešiem gadiem, kur vecāki savus mazuļus četras stundas dienā var atstāt kvalificētu pedagogu uzraudzībā.

"Liepāja ir labs piemērs visā Latvijā, piedāvājot arī alternatīvus pirmsskolas bērnu pieskatīšanas pakalpojumus – aukļu dienestu un rotaļu grupas. Pilsētā jau vairākus gadus darbojas princips "nauda seko bērnam", kas ļauj vecākiem saņemt pašvaldības atbalstu, ja bērnudārzos vietu pietrūkst. Šodien ejam soli uz priekšu un rotaļu grupu pakalpojumu mazajiem liepājniekiem piedāvājam arī Karostā", uzsvēra Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde.

2.mūzikas skolas direktore Aiga Tiltiņa atzinīgi novērtēja pašvaldības iniciatīvu paplašināt skolas sniegto pakalpojumu loku, kas nākotnē varētu sekmēties ar jaunu audzēkņu piesaisti arī mūzikas skolai.

Bezmaksas rotaļu grupa Karostā strādās darba dienās no 9.30 – 13. Rotaļu grupā ar mazuļiem nodarbosies audzinātāja Marta Rozentāle, kurai ir arī muzikālā izglītība un auklīte Vita Hļebņikova. Rotaļu grupā bērniem pieejamas rotaļlietas, spēles, grāmatas utt.

Bērnus nodarbībās plānots iepazīstināt arī ar dažādiem mūzikas instrumentiem, pastāstīja 2. mūzikas skolas direktore Aiga Tiltiņa.

Pievieno komentāru

Liepājā