Kantri grupa "Klaidonis" Latvijas koncerttūrē "Man pieder tas, ko sauc par laimi" uzstāsies arī Liepājā

Atzīmējot grupas "Klaidonis" desmito jubileju un grupas līdera Māra Slokas 50.dzimšanas dienu, šoruden mūziķi dosies Latvijas koncerttūrē "Man pieder tas, ko sauc par laimi", informē grupas jubilejas tūres producents Sandis Mohovikovs.

Šogad Latvijā populārākā kantri grupa "Klaidonis" svin desmit gadu jubileju, un svētki ir ne vien grupai, bet arī tās līderim Slokam, kuram aprit apaļi 50 gadi. Par godu šiem svētkiem no 28.septembra līdz 30.novembrim grupa dodas desmit gadu jubilejas tūrē, kuras laikā tiks sniegti desmit skanīgi koncerti Latvijas kultūras centros.

Klausītājiem koncertā tiks piedāvātas tādas zināmas dziesmas kā "Vecais skroderis", "Tik ātri aizskrien laiks", koncerta tituldziesma "Prieks" un citas, kā arī skanēs pavisam jaunas dziesmas. Noteikti neizpaliks "Mazā dvēselīte", kas nu jau kļuvusi par grupas firmas zīmi, iegūstot labākās dziesmas titulu 2005.gada Bauskas Kantri festivālā, saņemot Autortiesību bezgalības balvu un pārliecinoši uzvarot "Latvijas Šlāgeraptaujā 2005". Šī dziesma aizvien ir starp pieprasītākajām spēlētāko vidū un skanēs arī šajos jubilejas koncertos.

Par jubilejas tūres moto izvēlēta frāze no koncerta tituldziesmas "Prieks" - "Man pieder tas, ko sauc par laimi, es zinu to, un sirds man jūt!".


"Klaidonis" jubilejas koncertos muzicēs pilnā sastāvā, kurā ietilpst vokālists un basģitārists Sloka, sitaminstrumentālists Elmārs Jirgensons, "pedal-steel" ģitārists Vīgants Murelis, vokālists un soloģitārists Valdis Rēbuks, kā arī taustiņinstrumentālists Zigmunds Pogulis. Kādā koncertā ar dziedāšanu, vijoles un tamburīna spēli pievienosies arī grupas līdera meita Evija Sloka.


Koncerttūre sāksies 28.septembrī ar grupas uzstāšanos Madonas Kultūras namā, 5.oktobrī mūziķi spēlēs Dobeles Kultūras namā, 12.oktobrī - Valmieras Kultūras centrā, 18.oktobrī - Gulbenes Kultūras centrā, 9.novembrī - Liepājas Latviešu biedrības namā, 22.novembrī - "CATA" Kultūras namā Cēsīs, 23.novembrī - Ventspils Kultūras centrā, 28.novembrī - Ogres Kultūras centrā, 29.novembrī - Jelgavas Kultūras namā.

Tūres lielkoncerts Rīgā, "Sapņu fabrikā", norisināsies 30.novembrī plkst.19, un tajā uz skatuves kāps arī grupas kolēģi un draugi - populāri Latvijas šlāgermūzikas un kantri mūzikas izpildītāji un grupas.

Biļetes uz grupas "Klaidonis" jubilejas koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Pievieno komentāru

Liepājā