Kaitbordisti talkos pludmalē

Iedvesmojoties no lielākas talkas pasaulē pagājušo pavasari, kad Vidusjūras sakopšanā piedalījās 22 valstis vienā dienā, Liepājas kaitbordisti kā jau katru gadu aicina sakopt savas „ piemājas„ -  Baltijas jūras pludmali. Paši kaitbordisti talkos savā dienvidrietumu pludmalē, ap savu bāzes staciju. Aicināti paveikt ko pavasarīgu un lietderīgu tiek visi apkārtnes iedzīvotāji, kā arī cilvēki, kas vasarā ikdienas saules un ūdens vannas pieņem tieši dienvidrietumu pludmalē. Aktīvā sporta zona sakrīt ar suņu pastaigu vietu, tādēļ kaitbordisti aicina pievienoties talkai arī suņu saimniekus, kas ir regulāri pludmales lietotāji.
 
Kaibordistiem jau ir savs palīgu pulciņš, kas cītīgi strādā katru gadu, taču stipras rokas talkas dienā notiekti noderēs. Kaitbordistu biedrības „kites.lv”  valdes priekšsēdētājs Gatis Saulīte stāsta: „Sakopsim savu dienvidrietumu aktīvā sporta zonu, ja pietiks spēka un palīgi, noteikti iztīrīsim kāpu zonu ap savu konteineru, kas Lielās talkas plānā atzīmēta kā sevišķi netīra vieta.”

Tiekamies 25. aprīlī pulksten 11.00 pie kaitbordistu biedrības „kites.lv”  bāzes stacijas Liepājas pludmales dienvidrietumos. Un sakoptā, tīrā pludmalē vasarā!

Pievieno komentāru

Liepājā