Jūras svētkus Liepājā svinēs vareni

Šī gada 14. jūlijā  no pulksten 11 Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki, kuri šogad priecēs apmeklētājus ar plašu mūziķu klāstu, daudzveidīgu bērnu programmu, netradicionālām sporta spēlēm, ielu teātra māksliniekiem un jautriem priekšnesumiem no improvizācijas teātriem, kuršu vikingu liellaivu sacensībām, "Liepājas Marīna" gleznu izstādi, svētku tirdziņu un citām aktivitātēm.

Jūras svētku muzikālajā "Zvaigžņu skatuves" programmā Jūras svētku apmeklētājus priecēs pašmāju poproka apvienība "Triānas parks". Apvienība pavisam nesen laidusi klajā arī savu jaunāko studijas albumu "Alive" un arī svētkiem sagatavojusi krāšņu un daudzveidīgu programmu.

Savukārt grupa "bet bet" pazīstama jau kopš 1991. gada un tajā nemainīgi muzicē dziedātājs un dziesmu autors Zigfrīds Muktupāvels, bundzinieks un dziesmu autors Guntars Račs, kā arī ģitārists Uģis Tirzītis un basģitārists Andris Alviķis. Daudzas grupas dziesmas kļuvušas ļoti populāras un iemantojušas klausītāju nedalītu mīlestību, piemēram, "Pieklauvē", "Aizvējā", "Nekādu problēmu", "Man vienalga viss", "Sāksim visu no jaunu" un daudzas citas.

Jūras svētkos uzstāsies arī  "X-faktora" dalībnieki, kuri sevi jau pierādījuši ne tikai televīzijas šovā, bet arī aktīvi koncertē Latvijas pilsētās.

Visu paaudžu klausītājus priecēs Nacionālā teātra aktieru ansamblis “Greizais ratiņš” ar koncertprogrammu, kurā izskanēs daudzas no pēdējo gadu populārākajām dziesmām, kas aktieru izpildījumā ieguvušas jaunas un asprātīgas nianses. Aktieru veidotās populāru dziesmu parodijas raksturo smalka gaume, muzikalitāte, daudzbalsīgs dziedājums un sirsnīgums.


Pievieno komentāru

Liepājā