Jauno uzņēmēju un līderu konferencē "Uzrāviens" runās par motivāciju

Ceturtdien, 24. septembrī, plkst.11.00 restorāna “Upe” “Amber Hall” zālē (Lielā ielā 11) jau 4 reizi notiks JCI („Junior Chamber International”) Latvia Liepājas nodaļas sadarbībā ar LTRK Dienvidkurzemes nodaļu rīkota konference “Uzrāviens”.

Šī gada konferences tēma ir “Motivācija – ej un dari!”, kuras ietvaros jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem būs iespēja uzzināt gan teorētisku informāciju par to, kas ir motivācija, gan arī ieklausīties dažādu uzņēmēju pieredzē un praktiskos stāstos par to, kā gūta motivācija, uzsākot savu uzņēmējdarbību, un, kā pārvarēt grūtības un novērtēt veiksmes.

Motivācija ir tā, kas ikvienu cilvēku virza un priekšu, tieši tādēļ tā nepieciešama ikvienā lietā, ko darām, it īpaši uzņēmējdarbībā. Uzņēmējam un jebkuram aktīvam cilvēkam ir būtiski saprast, kā motivēt gan pašam sevi, gan cilvēkus sev apkārt.

Tēmas „Motivācija – ej un dari!” ietvaros lekcijas vadīs lektors Gunārs Ķīsis, kurš ir Baltijas valstu lielākā klientu servisa uzlabošanas uzņēmuma „Dive” valdes priekšsēdētājs, biznesa un privātais koučs, Klientu Servisa un Pārdošanas Asociācijas (KSPA) dibinātājs, kā arī Dzintars Hmieļevskis –  "Rietumu radio" žurnālists un arī Ātruma festivāla - rallija "Kurzeme" sabiedrisko attiecību vadītājs.

Stāstīs par lietām, kas motivē darbam, kā atrast katram savu iedvesmu un ko darīt, ja piemeklē pilnīgs motivācijas trūkums. Mēģinās rast atbildi arī uz jautājumu, vai vispār nepieciešams sevi motivēt un kādas sekas var izraisīt nepareizi nosprausti mērķi.

Savukārt pieredzes stāstos un praktiskos padomos dalīsies tādi uzņēmēji kā kafejnīcas „Kursas putni” dibinātājs Artūrs Butāns, SIA „Žaime Sandals” valdes priekšsēdētāja Ilze Žaime un SIA “Aizputes Vīna darītava” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Sants.

Dalība konferencē „Uzrāviens” ir bez maksas. Ikviens interesents aicināts pieteikties līdz š.g. 22.septembrim, rakstot uz e-pastu liene.poskus@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu, nodarbošanos, kontakttālruni un e-pastu.

JCI (Junior Chamber International) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas darbojas vairāk nekā 100 valstīs, apvienojot vairāk nekā 200 000 aktīvu biedru vecumā no 18 līdz 40 gadiem. JCI Latvia ir šī biedrības pārstāvniecība Latvijā. JCI biedri meklē mērķtiecīgus risinājumus unikālām problēmām, lai veidotu labāku pasauli un veicinātu globālu ietekmi. Pašreiz JCI Latvia apvienojušās sešas nodaļas, no kurām trīs atrodas Rīgā un pa vienai Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī.

Pievieno komentāru

Liepājā