Jauno uzņēmēju un līderu konferencē runās par komandas nozīmi

Starptautiskā jauno uzņēmēju un līderu organizācija ''Junior Chamber International Latvia'' (JCI Latvia) Liepājas nodaļa ceturtdien, 6. oktobrī, Liepājā, restorāna ''Upe'' ''Amber Hall'' zālē no pulksten 12 līdz 15 ikvienu interesentu aicina uz konferenci ''Uzrāviens'', informēja JCI Latvia Liepājas nodaļa.

Konferences mērķis ir motivēt jaunus un uzņēmīgus cilvēkus savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, jeb veicināt uzņēmējdarbības iniciatīvu. Konference ''Uzrāviens'' norisinās katru gadu jau kopš 2007. gada un ir iedvesmojusi un iedrošinājusi neskaitāmi daudz aktīvu cilvēku attīstīties uzņēmējdarbībā.

Šogad konferences tēma ir  ''Komanda ir spēks!'' un tās ietvaros ikvienam interesentam būs iespēja klausīties pieredzējušu lektoru padomos par to, kā izveidot komandu un veicināt tās izaugsmi, kā arī iepazīt pieredzējušu uzņēmēju pieredzi un uzklausīt praktiķu padomus.

Savās zināšanās un pieredzē par spēcīgas komandas izveidošanu, saliedēšanu un motivēšanu dalīsies dažādu jomu profesionāļi -  Liepājas Raiņa 6. vidusskolas direktors Kārlis Strautiņš, Liepājas teātra direktors Herberts Laukšteins, AS ''Liepājas papīrs'' valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, ''Lāčplēša alus'' ražošanas vadītājs Uldis Vērsis, kā arī SIA ''Reklāmas apgāds'' un SIA ''Boards Unlimited'' pārstāvis Agris Kozlovskis.

Dalība konferencē ir bez maksas un interesenti aicināti pieteikties, rakstot uz e-pastu taurina.agneze@gmail.com.

Pievieno komentāru

Liepājā