Jauno gadu Liepājā sagaidīs ar grupu "Labvēlīgais Tips"

31. decembrī no pulksten 23 līdz 1. janvāra pulksten 01 Rožu laukumā Liepājas Kultūras pārvalde piedāvā Jaunā gada sagaidīšanu ar grupu „Labvēlīgais Tips” un krāšņu svētku uguņošanu pusnaktī.

Grupa “Labvēlīgais Tips” izpildīs gan tautā iemīļotas dziesmas, gan dziesmas no jaunās koncertsērijas “Brīvības nianses”. Grupas līderis Fredis jeb Andris Freidenfelds jau laikus aicina apmeklētājus pārāk biezi nesaģērbties, solot karstu Jaunā gada sagaidīšanu ar jaudīgu koncertu un varenām dejām. Savukārt pusnaktī gaidāma uzņēmuma “Petarde Ltd” sagatavota svētku uguņošana, kas būs kā krāšņs un priekpilns starts jaunajam 2016. gadam. Salūta mūzikas kompozīcijas veidotājs – Jānis Strazds, informē LPPI "Kultūras pārvalde" praktikante, Liepājas Universitātes studente Laura Kreināte
.
Grupa „Labvēlīgais Tips” ir latviešu mūzikas grupa, kas klausītājus priecē jau 23 gadus. Savu pirmo albumu “Labvēlīgais Tips” izdeva 1. aprīlī, tādējādi piešķirot savai esamībai humoristisku pieskaņu, un tāpat atbilstošs ir arī grupas moto – labvēlīga attieksme pret klausītāju un otrādi. Grupa „Labvēlīgais Tips” nav iekļaujama kādos noteiktos rāmjos, tieši tādēļ tai ir izveidojies savs atšķirīgs skanējums, atpazīstamība un dziesmas, kuras uzrunā klausītājus visās paaudzēs.

Pievieno komentāru

Liepājā